Masz wrażenie, że to co innym zajmuje chwilę, Tobie zajmuje wieki?

Wlecze się Twoja praca online?

Wiecznie czegoś szukasz, jakiś linków, haseł, nie pamiętasz gdzie co było, tracisz czas na wieczne poszukiwania, irytujesz się przy tym, masz poczucie chaosu i zagubienia, podczas gdy wydaje Ci się, że inni to wszystko jakoś szybciej robią, mają lepiej zorganizowane..

JAK ONI TO ROBIĄ? 

Jak pracować online wydajnie, poukładać sobie wszystko na swoim komputerze, aby szybko się poruszać i mieć wszystko pod ręką!

Niestety nie ma studiów w tym temacie, w szkole tego nie uczą i albo sam / sama sobie wypracujesz swoje metody pracy, działania online, co zazwyczaj zajmuje mnóstwo czasu – Tobie jak do tej pory się jeszcze tego nie udało zrobić…

albo… po prostu nauczysz się od kogoś, kto już to ogarnął i powie Ci, pokaże palcem co jak robić lepiej, sprytniej, szybciej, wydajniej, wygodniej…

 

Zobacz jedną lekcję

Zakładki w przeglądarce

 

organizacja pracy online na komputerze kurs baner

Promocja dla osób, które trafiły na tę stronę

taniej o 50%
tylko przez 1h od wejścia na tę stronę

Ten kurs powstał na prośbę moich Klientów 🙂

Często, gdy obsługiwałam swoich Klientów indywidualnie, lub grupowo w zamkniętych kameralnych spotkaniach i udostępniałam swój ekran monitora coś demonstrując, wyjaśniając, pokazując to moi Klienci mówili mi:

   • że ja mam tak wszystko pod ręką,
   • że tak szybko wszystko znajduję,
   • że mam taki porządek,
   • że widzą na moim ekranie mam takie różne rzeczy, których oni u siebie nie mają i nie wiedzą jak zrobić, żeby mieć tak samo jak ja.

Wtedy podpowiadałam moim Klientom co jak mogą zrobić lepiej, aby się sprytniej zorganizować w swojej pracy online. Aby szybciej docierać do potrzebnych dokumentów, informacji, plików, stron itd.

Moje wskazówki zawsze okazywały się dla nich STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ, oraz ku mojemu zdziwieniu absolutną nowością, mimo, że ja stosuję to już od co najmniej 10 lat. Dla mnie to totalne podstawy, mimo to każdego dnia obserwuję, jak całe masy ludzi nie wiedzą o tak fundamentalnych zasadach, strategiach i technikach. Klienci, którzy zastosowali te wskazówki zgodnie mówią, że bardzo im to ułatwiło pracę, uporządkowało, że w końcu mają wszystko pod ręką i koniec z błądzeniem. Stali się bardziej wydajni w swojej pracy online.

Dlatego powstał ten kurs. Moi Klienci prosili mnie, abym zebrała to wszystko co stosuję w jakimś jednym miejscu i pokazała od początku jak to wszystko poustawiać na swoim komputerze i jak używać, aby oni mogli krok po kroku także to sobie ustawić wszystko tak fajnie i wygodnie jak mam ja.

organizacja pracy online na komuterze opinia Natalia Marinska

 

jak pracowac na komputerze organizacja pracy w internecie online opinia Iwona Dabrowska

 

Zajmując się MARKETINGIEM ONLINE trzeba ogarniać wiele różnych obszarów. Na przykład planować swoją pracę, tworzyć różne pliki tekstowe, graficzne, wideo, posiadać różne strony, uruchamiać wiele projektów. Można się w tym łatwo pogubić, jeśli nie zacznie się stosować jakiegoś zorganizowanego systemu w swojej pracy. W tym kursie dzielę się moimi taktykami organizacji pracy online. Zajmuję się tym już 12 lat. Wyrobiłam sobie pewne skuteczne, szybkie i ułatwiające życie i pracę online strategie działania.

Dlatego ten kurs dedykuję głównie osobom, które zajmują się jakąkolwiek formą marketingu online. Jednak myślę, że nawet taki “zwykły użytkownik”, który może nie zajmuje się zawodowo marketingiem online, ale czuje się po prostu zagubiony na swoim własnym komputerze, może również z tego kursu wiele w swojej organizacji na komputerze w praktyce zastosować.

Jak jest zorganizowany kurs? W kursie staram się wszystko jak najszybciej omówić, aby nie lać wody tylko same konkrety. Szanuję Twój czas. Następnie pokazuję na ekranie swojego komputera jak u mnie działa omawiana strategia, jak jej używam oraz jak ją możesz wdrożyć, stosować, uruchomić u siebie na swoim komputerze. Unikam informatycznego bełkotu. Stosuję prosty polski język, aby każdy mógł to zrozumieć. Moi Klienci to głównie grupa wiekowa 45+ więc tak dostosowałam prowadzenie kursu, aby takie osoby swobodnie się czuły i z łatwością mogły zaliczyć ten kurs.

Masz do dyspozycji też dedykowaną, zamkniętą grupę Klientów tego kursu na Facebook. Tam możesz zapytać innych kursantów o różne rzeczy dotyczące organizacji, a może macie jeszcze jakieś swoje dodatkowe techniki, strategie, którymi się wzajemnie wymienicie i zainspirujecie. Grupa jest przeznaczona do komunikacji pomiędzy Klientami tego kursu na temat organizacji pracy online. Natomiast oczywiście czasem i ja  tam zaglądam i gdy zobaczę jakieś nurtujące pytanie bez odpowiedzi to staram się odpowiadać.

Zatem oto ten kurs 🙂

Serdecznie Cię zapraszam, jeśli Ty też stale masz poczucie zagubienia i tracenia cennego czasu na grzebanie i poszukiwania potrzebnych rzeczy w swojej pracy online.

 

KURS JEST PONADCZASOWY
A METODY TU POKAZANE PRZYŚPIESZĄ I UŁATWIĄ
TWOJĄ PRACĘ ONLINE

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie Asia Sitarz

Joanna Sitarz logo kolory 2 bez tla

O kursie:

jak organizowac prace online na kompuetzre w internecie kurs dla poczatkujacych

Kurs kończy się imiennym certyfikatem

Czego się nauczysz:

 • Zdradzam moje triki szybkiego poruszania się po komputerze.
 • Omawiam różne skróty, które przyspieszają poruszanie się po komputerze.
 • Techniki, które w tym kursie pokazuję ułatwiają mi i moim Klientom organizacje pracy online i znacznie ją przyspieszają.
 • Jest to kurs dla osób które oceniają siebie jako początkujące i same na siebie się denerwują, że ciągle czują się zagubione na swoim własnym komputerze.
 • Są to absolutne podstawy pracy online, bez znajomości tych strategii, technik i narzędzi osoba dużo mniej wydajnie pracuje online.

Co zawiera materiał:

 • Do pobrania PDF z prezentacją całego kursu jako ściągawka.
 • Do każdej lekcji jest wideo.
 • Plik w arkuszu kalkulacyjnym aby sobie robić własne notatki.
 • Zadania domowe pod lekcjami.
 • Dedykowana grupa na FB dla Klientów.

Wymagania:

 • W kursie pokazuję jak poruszam się w systemie Windows
 • Jednak omawiam też zagadnienia ogólnie o organizacji dokumentów w narzędziach Google, do których mają dostęp użytkownicy dowolnych systemów operacyjnych

Dla kogo jest ten kurs:

 • Osoby potrzebujące wskazówek na temat optymalnego poruszania się na komputerze z Windows.
 • Osoby, które często gubią się co gdzie mają zapisane.
 • Osoby, które mają wrażenie, że robią bardzo na około różne rzeczy na komputerze.
 • Osoby, które oceniają swoją organizację na komputerze słabo i chcą lepiej się poruszać, sprawniej, szybciej odnajdywać różne pliki, dokumenty i szybciej do nich docierać.
 • Osoby zajmujące się Marketingiem Online ale niekoniecznie.
 • Każdy, kto czuje się zagubiony na swoim własnym komputerze.

Lekcje kursu:

kurs organizacja pracy online
organizacja pracy online na komputerze kurs baner

CENA teraz 50% taniej

247 zł

123 zł

najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 123 zł

Kliknij tutaj, aby kupić za 123 zł >>>