PRZYKŁADY STRON MOICH KLIENTÓW

Przykład strony OFERTOWEJ wykonanej
w narzędziach Gotowa Strona

Przykład strony SKLEP wykonanej
w narzędziach Gotowa Strona

rownowagazycia.pl
Anna Kromska

sklep na wordpress gotowa instalacja Anna Miodynska

lifeinharmony.pl
Anna Miodyńska

Przykład SERWISU wykonanego
w narzędziach Gotowa Strona

Przykład strony OFERTOWEJ wykonanej
w narzędziach Gotowa Strona

wodny swiat org gotowa strona wordpress instalacja sklep

wodnyswiat.org
Andrzej Korcz

kody wdziecznosci grzegorz jaszewski strona ofertowa wordpress gotowa instalacja

kodywdziecznosci.pl
Grzegorz Jaszewski

 

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI?

“Po owocach ich poznacie….”

Justyna Dubel

Funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze…

Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy, i wyjaśniania ich prostym językiem.

Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach.

Tworzone przez Joannę dedykowane internetowe sklepy są funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługą, a w razie potrzeby, otrzyma na pewno niezbędną pomoc od Joanny.

Normalnie tego rodzaju platformy zazwyczaj kosztują krocie….Natomiast sklep Joanny to rozwiązanie, które nie tylko jest niezwykle konkurencyjne pod względem cenowym! To jest rozwiązanie, które swoją funkcjonalnością dorównuje platformom o wiele droższym!

Dlatego: po co masz przepłacać? U Joanny masz miłą i profesjonalną obsługę oraz niezwykle satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Mówię to z pełnym przekonaniem i moim zdaniem: warto posiadać taki sklep ?

Justyna Dubel / www.minirandki.pl
Anna Miodyńska

Sklep dostosowany do oczekiwań…

Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta.

Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.

Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!!

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj http://sklep.lifeinharmony.pl Anna Miodyńska

Anna Miodyńska / www.sklep.lifeinharmony.pl
AnnA Gniadek

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez internet…

Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko.

Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Potrafi przekuć te pokłady wiedzy i doświadczenia w rozwiązania dla osób, które tego potrzebują, dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie.

Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron). Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga.

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w internecie i zarabianiu.

Anna Gniadek / www.annagniadek.com
Izabela Macke

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online…

Bez mrugnięcia okiem polecam współprace z Joanną. Jest niesamowitymi szpecem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych.

Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanna. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki.

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela.

Izabela Macke / www.facebook.com/izabelakatarzyna.macke.3
Grzegorz Jaszewski

Dostosowana do każdego poziomu…

Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana ta naprawdę do każdego poziomu tych własnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę.

Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu.

Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem mich szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moja stronę www.grzegorzjaszewski.eu

 

Grzegorz Jaszewski / www.grzegorzjaszewski.eu
Beata Jankowska opinia o Joanna Sitarz

Jestem mega zadowolona ze współpracy

Jestem mega zadowolona ze współpracy z Joasią. Wszystko przygotowała mi bardzo dokladnie. Dopilnowała każdego szczegółu, o którym ja nie miałam pojęcia. Dostałam konkretne wskazówki jak pracować dalej nawet po zakończeniu aktualnego zlecenia. Nieocenione dla mnie są również pomysły, które od niej dostałam a które nie były objęte naszą umową. Będę miała co robić przez długi czas, bo te pomysły się nie kończą. Podsumowując: konkret, konkret, konkret.

Beata Jankowksa / www.beauty-line.pl
Mariusz Gesicki opinia o Joanna Sitarz

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność! Doskonały kontakt, wszystko zgodnie z terminami a nawet szybciej. Rewelacyjna cena usługi. Wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone. Szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo otrzymałem wiele cennych porad i tipów dotyczących serwisu Getresponse. Jestem przekonany, że jeszcze wiele razy skorzystam z usług Asi i z przyjemnością polecę współpracę moim znajomym i partnerom biznesowym.

Mariusz Gęsicki / www.facebook.com/PasiekaBartnikSudecki
Alicja Nowacka opinia o Joanna Sitarz

Jestem mega zafascynowana współpracą z Joasią

Jestem mega zafascynowana współpracą z Joasią, wszystko starannie przemyślane. Praca naprawdę zasługuje na medal, zna się na tym co robi. Wszystkie wskazówki i materiały dostarczone w bardzo jasny i przejrzysty sposób, tak aby mi było łatwo do nich wracać. Filmiki wyjaśniające w prosty sposób co i jak dalej działać. To wszystko spowodowało, że to nie pierwsza nasza współpraca, ale już decyzja podjęta na kolejną część.
Polecam Joasię bo to profesjonalistka zna się na rzeczy.

Alicja Nowacka / www.info.alicjanowacka.pl/prawo-przyciagania
Piotr Idzik Opinia o Joanna Sitarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią, a korzystałem
z jej usług wiele razy i teraz też się nie zawiodłem. Co ma zrobić, zrobi to szybko i profesjonalnie. Jak trzeba podpowie co robić dalej z danym zagadnieniem, czy podeśle np. video gdzie wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Także jak najbardziej polecam jej osobę
jako kompetentną w tego rodzaju usługach.

Piotr Idzik / skutecznetechnikimlm.pl/zz-spw