Twoja GOTOWA STRONA na starcie będzie już wypełniona przykładową treścią i zdjęciami

 

Twoim zadaniem będzie podmienić treść i zdjęcia na swoje. Menu górne zawiera takie zakładki: BLOG, KURSY ONLINE, SKLEP, OMNIE, KONTAKT + przycisk ODBIERZ PRZEZENT. Możesz usuwać zakładki i przycisk, które nie są Tobie potrzebne i dodawać swoje własne dowolnie. Możesz zmieniać w każdej chwili całkowicie wygląd menu górnego jeśli tylko zechcesz. Otrzymasz instrukcje do tego jak to możesz robić samodzielnie.

Właściwie wszystko na tej stronie możesz dowolnie zmieniać. Ty decydujesz o kolorach, o tym jak rozmieszczona będzie treść, jakie będą grafiki. Możesz dodawać i usuwać wszelkie elementy wedle własnego uznania.

Gotowa Strona jest zainstalowana i uruchomiona dla Ciebie w określonej formie wyjściowej, aby Tobie było łatwiej WYSTARTOWAĆ. Natomiast Ty możesz w dowolnej chwili wszystko modyfikować po swojemu, jeśli tylko zechcesz.

Wszelkie prace nad swoją stroną możesz również zlecić mojej firmie. Taka usługa jest dodatkowo płatna.

Możesz też zlecić prace nad swoją stroną komu tylko chcesz. Może masz siostrzeńca, który chętnie się tym zajmie, bo pasjonuje go to i uczy się takich rzeczy. Nie musisz jeśli nie chcesz korzystać z moich usług.

Instalacja tej Gotowej Strony w żaden sposób nie przywiązuje Ciebie do mnie. Masz 100% kontroli i decyzyjności nad swoją stroną. W przeciwieństwie do wielu gotowych rozwiązań oferowanych na rynku, gdzie po pierwsze uzależniają klienta od siebie całkowicie, klient nie ma możliwości modyfikacji wyglądu i funkcjonalności strony, a po drugie używanie ich jest w dodatku abonamentowo płatne.

Gotowa Strona, którą Tobie zainstaluję jest płatna JEDNORAZOWO, a używasz jej CAŁY CZAS.

 

Tutaj zobacz screen głównej strony Twojej GOTOWEJ STRONY

 

instalacja strony wordpress sklep kursy online gotowa strona

 

 

Tutaj zobacz screen zakładki KONTAKT

 

zakladka kontakt na stronie internetowej

 

 

Tutaj zobacz screen zakładki O MNIE ze stopką (stopka jest widoczna także na innych podstronach tylko screen ich nie objął na innych zdjęciach)

 

 

 

Tutaj zobacz screen zakładki SKLEP

 

sklep na wordpress gotowa instalacja

 

 

Tutaj zobacz screen zakładki KURSY ONLINE

 

 

 

Tutaj zobacz screen zakładki BLOG