5.00
(2 Ratings)

Organizacja Pracy na Komputerze w Marketingu Online – KOMPLEKSOWO

Categories: Organizacja
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Ten kurs powstał na prośbę moich Klientów 🙂

Często, gdy obsługiwałam swoich Klientów indywidualnie, lub grupowo w zamkniętych kameralnych spotkaniach i udostępniałam swój ekran monitora coś demonstrując, wyjaśniając, pokazując to moi Klienci mówili mi:

   • że ja mam tak wszystko pod ręką,
   • że tak szybko wszystko znajduję,
   • że mam taki porządek,
   • że widzą na moim ekranie mam takie różne rzeczy, których oni u siebie nie mają i nie wiedzą jak zrobić, żeby mieć tak samo jak ja.

Wtedy podpowiadałam moim Klientom co jak mogą zrobić lepiej, aby się sprytniej zorganizować w swojej pracy online. Aby szybciej docierać do potrzebnych dokumentów, informacji, plików, stron itd.

Moje wskazówki zawsze okazywały się dla nich STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ, oraz ku mojemu zdziwieniu absolutną nowością, mimo, że ja stosuję to już od co najmniej 10 lat. Dla mnie to totalne podstawy, mimo to każdego dnia obserwuję, jak całe masy ludzi nie wiedzą o tak fundamentalnych zasadach, strategiach i technikach. Klienci, którzy zastosowali te wskazówki zgodnie mówią, że bardzo im to ułatwiło pracę, uporządkowało, że w końcu mają wszystko pod ręką i koniec z błądzeniem. Stali się bardziej wydajni w swojej pracy online.

Dlatego powstał ten kurs. Moi Klienci prosili mnie, abym zebrała to wszystko co stosuję w jakimś jednym miejscu i pokazała od początku jak to wszystko poustawiać na swoim komputerze i jak używać, aby oni mogli krok po kroku także to sobie ustawić wszystko tak fajnie i wygodnie jak mam ja.

 

organizacja pracy online na komuterze opinia Natalia Marinska

jak pracowac na komputerze organizacja pracy w internecie online opinia Iwona Dabrowska

 

Zajmując się MARKETINGIEM ONLINE trzeba ogarniać wiele różnych obszarów. Na przykład planować swoją pracę, tworzyć różne pliki tekstowe, graficzne, wideo, posiadać różne strony, uruchamiać wiele projektów. Można się w tym łatwo pogubić, jeśli nie zacznie się stosować jakiegoś zorganizowanego systemu w swojej pracy. W tym kursie dzielę się moimi taktykami organizacji pracy online. Zajmuję się tym już 12 lat. Wyrobiłam sobie pewne skuteczne, szybkie i ułatwiające życie i pracę online strategie działania.

Dlatego ten kurs dedykuję głównie osobom, które zajmują się jakąkolwiek formą marketingu online. Jednak myślę, że nawet taki „zwykły użytkownik”, który może nie zajmuje się zawodowo marketingiem online, ale czuje się po prostu zagubiony na swoim własnym komputerze, może również z tego kursu wiele w swojej organizacji na komputerze w praktyce zastosować.

Jak jest zorganizowany kurs? W kursie staram się wszystko jak najszybciej omówić, aby nie lać wody tylko same konkrety. Szanuję Twój czas. Następnie pokazuję na ekranie swojego komputera jak u mnie działa omawiana strategia, jak jej używam oraz jak ją możesz wdrożyć, stosować, uruchomić u siebie na swoim komputerze. Unikam informatycznego bełkotu. Stosuję prosty polski język, aby każdy mógł to zrozumieć. Moi Klienci to głównie grupa wiekowa 45+ więc tak dostosowałam prowadzenie kursu, aby takie osoby swobodnie się czuły i z łatwością mogły zaliczyć ten kurs.

Masz do dyspozycji też dedykowaną, zamkniętą grupę Klientów tego kursu na Facebook. Tam możesz zapytać innych kursantów o różne rzeczy dotyczące organizacji, a może macie jeszcze jakieś swoje dodatkowe techniki, strategie, którymi się wzajemnie wymienicie i zainspirujecie. Grupa jest przeznaczona do komunikacji pomiędzy Klientami tego kursu na temat organizacji pracy online. Natomiast oczywiście czasem i ja  tam zaglądam i gdy zobaczę jakieś nurtujące pytanie bez odpowiedzi to staram się odpowiadać.

Zatem oto ten kurs 🙂

Serdecznie Cię zapraszam, jeśli Ty też stale masz poczucie zagubienia i tracenia cennego czasu na grzebanie i poszukiwania potrzebnych rzeczy w swojej pracy online.

 

KURS JEST PONADCZASOWY
A METODY TU POKAZANE PRZYŚPIESZĄ I UŁATWIĄ
TWOJĄ PRACĘ ONLINE

 

Kurs kończy się certyfikatem, który możesz wstawić na swoją stronę czy do CV jako zdobycie nowej kompetencji.

certyfikat ukonczenia kursu o organizacji pracy online

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie Asia Sitarz

Joanna Sitarz logo kolory 2 bez tla

 

 

 

 

Show More

What Will You Learn?

 • Zdradzam moje triki szybkiego poruszania się po komputerze.
 • Omawiam różne skróty, które przyspieszają poruszanie się po komputerze.
 • Techniki, które w tym kursie pokazuję ułatwiają mi i moim Klientom organizacje pracy online i znacznie ją przyspieszają.
 • Jest to kurs dla osób które oceniają siebie jako początkujące i same na siebie się denerwują, że ciągle czują się zagubione na swoim własnym komputerze.
 • Są to absolutne podstawy pracy online, bez znajomości tych strategii, technik i narzędzi osoba dużo mniej wydajnie pracuje online.

Zdobądź Certyfikat

Dodaj ten certyfikat do swojego CV, aby wykazać się umiejętnościami i zwiększyć swoje szanse!

selected template

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 2 Ratings
5
2 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
1 rok temu
Rozwiązania, dotyczące organizacji pracy online które pokazała mi Joanna Sitarz sprawiły, że z jeszcze większym entuzjazmem zabrałam się za pracę. Dlaczego nie znałam i nie umiałam tego wcześniej? Zawsze poszukiwałam swoich sposobów, podglądałam u innych, wypytywałam i nareszcie trafiłam na osobę, która nie tylko sama stworzyła swój system na bazie innych, ale i zechciała się podzielić z innymi. Jestem w szoku, że tyle czasu męczyłam się z pewnymi rzeczami i wydawało mi się, że jestem beznadziejna w tej pracy, ponieważ nic nie umiałam odnaleźć, zawsze traciłam sporo czasu na poszukiwanie już kiedyś nie raz znalezionych informacji, a teraz jak po machnięciu czarodziejskiej różdżki, potrzebna informacja sama wskakuje w dwie sekundy. Uporządkowanie swojego dnia, też zawdzięczam Asi. Mam teraz kalendarze, arkusze GOOLGE, notatki i wszystko jasne i czytelne. Jakby ktoś przekazał mi taką wiedzę parę lat temu, to podejrzewam, że byłabym dziś w innym miejscu. Ale nie szkodzi, teraz ciesze się, jak małe dziecko, że już to umiem. Ekonomia czasu jest niesamowita. Dziękuję Asiu za przekazana wiedzę.
1 rok temu
Najwyższa ocena! Kurs warty swojej ceny. Podstawy, podstaw, które powinien poznać każdy. Przedstawione w prosty i przystępny sposób. Niesamowicie ułatwiają organizację pracy. Jestem pod ogromnym wrażeniem.