5.00
(3 Ratings)

WYZWANIE 7 DNI Rolki i Relacje

Categories: Rolki i Relacje, Wyzwania
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Course Content

START

 • Zasady WYZWANIA 7 dni
 • Grupa FB
 • Lekcje odblokowują się codziennie
  01:45
 • Co jeśli pominiesz dzień
  00:56
 • Otrzymujesz feedback do wykonanych zadań
  00:58
 • Oznaczaj ukończone lekcje
  01:00
 • Co będzie na koniec WYZWANIA
  02:01

MATERIAŁY PODSTAWOWE

ZANIM ZACZNIESZ

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

DZIEŃ 4

DZIEŃ 5

DZIEŃ 6

DZIEŃ 7

PODSUMOWANIE i spotkanie Google Meet

KONTYNUUJ kolejne 30 dni

EGZAMIN i CERTYFIKAT

Twoja Ocena

Zdobądź Certyfikat

Dodaj ten certyfikat do swojego CV, aby wykazać się umiejętnościami i zwiększyć swoje szanse!

selected template

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 3 Ratings
5
3 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
BP
3 tygodnie temu
Jeżeli chcesz skutecznie zaistnieć w przestrzeni online z rolkami i relacjami to to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie . Zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez wszystkie niesamowite możliwości o których być może nie miałeś pojęcia - tak jak ja. Nie czekaj zapisuj się i działaj i słowo DZIAŁAJ jest tu kluczowe. Joanna wspaniale i bardzo zrozumiale wszystko tłumaczy i pomaga na każdym etapie. Ja mogę napisać tylko BARDZO DZIĘKUJĘ - dokonałam skoku kwantowego dzięki Tobie Joanna.
MG
3 tygodnie temu
Z całego serca polecam to wyzwanie. Nauczyłam się tworzyć rolki, które przyciągają uwage odbiorcy i pomagają w łatwy i prosty sposób komunikować się ze swoimi odbiorcami. Asia pokazuje wiele narzędzi, które bardzo ułatwiają prace online, dzięki temu zyskasz wiecej czasu na tworzenie nowych materiałów. Wszystko jest bardzo szczegółowo pokazane na filmikach, Otrzymaliśmy również wiele gotowych materiałow do pracy. Dzięki wyzwaniu w głowie "urodziło" sie wiele nowych pomysłów. Asia podpowiada również, co jeszcze możesz dodać, jak przedstawić dany temat, są to bardzo cenne wskazówki. Jeśli chcesz swoje działanie online wznieść na wyższy level, to koniecznie weź udział w tym wyzwaniu.
MK
3 tygodnie temu
Dla mnie,... niezwykle inspirujący kurs. Przede wszystkim uświadomił mi jak w prosty sposób można zaprezentować siebie w internecie. ....I jak ciekawe jest eksperymentowanie z Instagramem oraz praca nad zwiększaniem pewności siebie w działaniu online. Dzięki niemu staję się nie tylko odbiorcą ale i twórcą treści w internecie.