Jaką platformę do sprzedaży kursów online, ebooków, konsultacji wybrać?

Zobacz wideo kliknij

“Rób to co kochasz i zarabiaj na tym”

Rób to co kochasz
i Zarabiaj na Wiedzy

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj konsultacje

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj Twoje usługi

Zobacz wideo kliknij

Jaką platformę do sprzedaży kursów online, ebooków, konsultacji wybrać?

Zobacz wideo kliknij

Rób to co kochasz
i Zarabiaj na Wiedzy

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj konsultacje

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj Twoje usługi

Zobacz wideo kliknij

Jaką platformę do sprzedaży kursów online, ebooków, konsultacji wybrać?

Zobacz wideo kliknij

Rób to co kochasz
i Zarabiaj na Wiedzy

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj konsultacje

Zobacz wideo kliknij

Sprzedawaj Twoje usługi

Zobacz wideo kliknij

Opinie Moich Klientów

Każdy Klient ma indywidualne potrzeby!

Gotowa Strona Dla Biznesu Online

Zawiera gotowe do używania moduły.
Możesz używać wszystkich lub tylko wybrane, których potrzebujesz.

Moduł KURSY ONLINE

Możesz tworzyć lekcje wideo, tekstowe, dodawać załączniki do pobrania, klient może sobie oznaczać, które lekcje już przerobił, na koniec dostanie certyfikat ukończonego kursu.

Pytania?

Moduł BLOG

Dodając wpisy na blogu budujesz w ten sposób swój autorytet i markę. Wpisy możesz udostępniać na FB w grupie, na fanpage, profilu prywatnym. Tak ściągasz ruch z FB na Twoją stronę.

Pytania?

Moduł SKLEP
z produktami do pobrania online

Jeśli masz do sprzedania pdf, ebook, prezentację, czy pojedyncze wideo możesz użyć tej opcji. Osoba po zakupie otrzyma link do pobrania tego.

Pytania?

Moduł SKLEP
z produktami afiliacyjnymi

Jeśli zarabiasz prowizję na polecaniu innych produktów, to możesz dodać do sklepu swój link polecający, klient zostanie odesłany na wskazaną stronę, jeśli tam kupi Ty zarobisz prowizję.

Pytania?

Moduł SKLEP
z produktami fizycznymi

Możesz dodać do sklepu produkty, które wysyła się kurierem, pocztą czy paczkomatem do Klienta. Mogą to być np. kubki z jakimś motywacyjnym hasłem, czy Twoim logo.

Pytania?

Moduł SKLEP
z Twoimi usługami

Możesz w sklepie sprzedawać również swoje usługi. Dzięki temu rośnie Twój autorytet, marka. Klienci odbierają Cię jako eksperta w Twojej dziedzinie, a Ty zarabiasz z kolejnego źródła.

Pytania?

Moduł SKLEP
z konsultacjami, mentoringiem

Konsultacje łączysz z automatycznym kalendarzem, gdzie Klient może wybrać dogodny dla niego termin, który Ty masz dostępny.

Pytania?

Moduł STRONY LĄDOWANIA

Te strony pomogą Tobie w procesie sprzedaży, budowania bazy mailingowej, budowania i umacniania relacji z Odbiorcą oraz w tworzeniu lejków sprzedażowych.

Pytania?

Co jeszcze potrzebujesz?

Gotowa Strona to instalacja na WordPress, w związku z tym można ją stale rozbudowywać. Być może potrzebujesz coś jeszcze. Daj znać porozmawiamy o tym.

Pytania?
Sprawdź Szczegóły Instalacji Twojej Platformy

Oto Co Zyskasz,
Gdy Uruchomisz Gotową Stronę
Dla Twojego Biznesu Online

Sprawdź Szczegóły Instalacji Twojej Platformy

Myślisz sobie:

Ciekawe jak mogłaby wyglądać
moja platforma sprzedająca szkolenia?

ZOBACZ

Strona Główna Twojej platformy

Czy Tobie się przyda
Gotowa Strona?

Gotowa Strona jest dla osób, które już budują lub zamierzają budować swój biznes online. Zależy im na wizerunku, budowaniu i umacnianiu marki, na wygodzie i prostocie użytkowania swojej strony, na profesjonalnym szybkim i łatwo dostępnym wsparciu, aby nie pozostać samemu sobie ze stroną i zawsze wiedzieć co i jak dalej robić.

Gotowa Strona dla Biznesu Online

Obejrzyj wideo, w którym pokazuję Gotową Stronę i jej funkcje. Wypełnij poniższy formularz, abym wiedziała, które funkcje strony najbardziej Cię interesują i abym mogła wysłać Tobie na email najważniejsze dla Ciebie informacje o Gotowej Stronie.

Jak wygląda uruchomienie Twojej Gotowej Strony

KROK PO KROKU do odpalenia Twojego wielofunkcyjnego serwisu online:

Sprawdź Szczegóły Instalacji Twojej Platformy

Kilka przykładów stron moich klientów

Po instalacji Gotowej Strony każdy klient dostosowuje sobie wygląd swojej strony dowolnie wg własnych preferencji. Klienci robią to w łatwy sposób w 3 godzinnym szkoleniu SZYBKI START.

W tym szkoleniu dowiadujesz się najważniejszych podstawowych rzeczy, między innymi: jak zalogować się na swoją stronę, jak wstawić na nią dowolny tekst, obrazek, zmienić i dostosować sobie jej wygląd wedle upodobań bez znajomości programowania czy zdolności graficznych.

Zobacz, że każda strona moich klientów wygląda całkiem inaczej mimo, że każdy z nich otrzymał dokładnie tą samą instalację startową Gotową Stronę. Ty także będziesz w stanie dostosować sobie wygląd swojej strony otrzymując moje szkolenia wideo i wsparcie o tym w SZYBKI START.

Klienci mają różne potrzeby i ich biznes online się różni, dlatego każdy wybiera, które opcje są mu potrzebne na stronie, a które niekoniecznie. Niektórzy klienci uruchamiają w pierwszej kolejności BLOG. Inni SKLEP. Są tacy co zaczynają od KURSÓW ONLINE. Jeszcze inni korzystają po prostu ze strony wizytówki.

Instalacja, którą Tobie uruchamiam jest WIELOFUNKCYJNA. Możesz sprzedawać i publikować na swojej stronie co tylko chcesz. Wszystko już działa i możesz z tego korzystać. Ale jeśli którejś z opcji nie potrzebujesz, to ją po prostu ukrywasz. Odblokujesz ją wtedy, gdy uznasz, że chcesz rozbudować swoją strone o kolejne elementy.

Dlatego dzięki temu w przyszłości nie tracisz już dodatkowych pieniędzy, ani czasu na szukanie i opłacanie kolejnych specjalistów, którzy mieliby Tobie uruchamiać inne opcje na Twojej stronie, ponieważ Twoja Strona ma już wszystkie te opcje, które są potzrebne w biznesie online. Ty decydujesz co i kiedy uruchamiasz i  z czego korzystasz.

Warto zaznaczyć, że moi klienci nigdy w życiu wcześniej nie tworzyli stron, nie znali się na tym zupełnie, nie są ani grafikami, ani programistami. Chcieli po prostu zarabiać online i potrzebowali swojej strony, bloga, sklepu itd. Dzięki mojej instalacji GOTOWA STRONA DLA BIZNESU ONLINE mogli spełnić swoje potrzeby. Ja zainstalowałam im ich stronę i uruchomiłam wszystko tak aby nie musieli się na tym znać ani się tego uczyć. Następnie w prosty sposób, korzystając z moich szybkich wskazówek wideo w Bazie Wiedzy, będąc zupełnie zieloną osobą w tych tematach, z łatwością mogą wizualnie ustawić swoją wymarzoną stronę, samodzielnie dodawać treść na stronę, rozwijać ją i zarządzać nią bez fachowej wiedzy o tworzeniu stron, bez specjalistycznych umiejętności oraz bez zatrudniania i opłacania dodatkowych ekspertów. Ty też dasz radę. A ja Tobie w tym pomogę.

joanna sitarz klient z internetu wykonana strona dla adriana kogut strona na wordpress sklep kursy online mentoring instalacja
Strona Adriany Kogut

Ada zajmuje się marketingiem sieciowym, mentoringiem, szkoleniami dla kobiet w temacie pokonywania wewnętrznych blokad i osiągania lepszych wyników w życiu i biznesie. Ada na początku przede wszystkim skupiła się na uruchomieniu sklepu ze swoimi usługami i konsultacjami. W przyszłości zamierza uruchomić kolejne opcje dostepne w Gotowa Strona czyli blog, strony lądowania, a także kursy online. Odpalenie tej strony, uzupełnienie jej swoją treścią, dostosowanie wyglądu, dodanie produktów do sklepu, zajęło Adrianie od zera bez żadnej wcześniejszej wiedzy na te tematy ok 20 dni. Tutaj strona Ady >>

joanna sitarz strona klient z internetu strona na wordpress dla grzegorz sledz blog, strony ladowania strona wizytowka
Strona  grzegorza śledź

Grzegorz interesuje się podróżowaniem. Buduje w tej branży swój biznes online. Działa między innymi w marketingu sieciowym. Na początek wstawił na swoją stronę krótkie informacje na temat luksusowych podróży statkami wycieczkowymi. Skupił się przede wszystkim na stronach lądowania i budowie swojej bazy mailingowej. W przyszłości zamierza rozbudować swoją stronę o sklep z własnymi produktami cyfrowymi, a także swoje kursy online. Mając instalację Gotowa Strona może to zrobić w dowolnym momencie. Uzupełnienie swojej strony, uruchomienie zakładek START, KONTAKT, O MNIE oraz zbudowanie STRON LĄDOWANIA i uruchomienie narzędzia do zbierania bazy mailingowej zajęło Grzegorzowi z Gotową Stroną od zera bez żadnej wcześniejszej wiedzy i umiejętności w tych tematach około 14 dni. Tutaj strona Grzegorza >>

joanna sitarz klient z internetu strona dla sylwia kasprowicz prawo przyciagania
Strona  sylwii kasprowicz

Sylwia interesuje się prawem przyciągania. Dopiero tworzy swoją strategię marketingową i planuje rozwijanie swojego biznesu online w tej tematyce. Zaczęła z Gotową Stroną od bloga. Krok po kroku uzupełnia różne zakładki i dostosowuje wygląd swojej strony. Tutaj strona Sylwii >>

Strona  ANdRZeja Korcz

Andrzej zajmuje się oczyszczaniem wody. Instaluje najlepszej jakości urządzenia do oczyszczania wody. Montuje też przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Andrzeja strona to typowa strona wizytówka z ofertą. Andrzej nie korzysta ani z bloga, ani ze sklepu, czy kursów online. Póki co nie planuje takiej rozbudowy. Jednak mając instalację Gotowej Strony w każdej chwili może uruchomić sobie te opcje. Tutaj strona Andrzeja >>

joanna sitarz strona dla grzegorz jaszewski strona ofertowa w wordpress ksiazka kody wdziecznosci 2
Strona  grzegorza jaszewskiego

Grzegorz promuje ideę wdzięczności. Napisał swoją książkę "Kody Wdzięczności". Grzegorz rozpoczął od STRON LĄDOWANIA. Dzięki narzędziom Gotowa Strona posiada STRONĘ OFERTOWĄ do sprzedaży swojej książki. Uruchomiony ma również SKLEP. Tutaj strona Grzegorza >>

Strona  Dariusza orzechowskiego

Dariusz zajmuje się serwisowaniem komputerów. Pomaga klientom w problemach z komputerami również zdalnie. Gdy coś przestaje działać zgłoś się do Darka na pewno Tobie pomoże, nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu. Dariusz skupił się na początek na prowadzeniu bloga i napisał swoje pierwsze wpisy. W przyszłości zamierza uruchomić kolejne opcje sklep i kursy online. Mając instalację Gotowa Strona może to zrobić w dowolnym momencie. Tutaj strona Dariusza >>

joanna sitarz klient z internetu strona wykonana dla marlena grusczczynska blog gotowa strona zarabianie online
Strona  Marleny grusZczyńskiej

Marlena interesuje się zdrowym trybem życia oraz biznesem online. Na razie szuka pomysłu i inspiracji na swój biznes online, jednak prowadzi już swojego bloga. Troche interesuje się marketingiem sieciowym i planuje rozwijać się w tym kierunku. Na początek w Gotowa Strona wstawiła swoje wpisy na blog oraz produkty afiliacyjne, za których polecenie otrzymuje prowizję. W przyszłości zamierza uruchomić sklep z własnymi produktami cyfrowymi i fizycznymi oraz swoje kursy online. Mając instalację Gotowa Strona może to zrobić w dowolnym momencie. Tutaj strona Marleny >>

joanna sitarz klient z internetu gotowa strona dl abiznesu online dla beata jankowska medytacje zabeigi kosmetyczne mentoring rozwoj
Strona  beaty jankowskiej

Beata jest kosmetyczką, ale rozwija się również w kierunku pomocy kobietom w uzyskaniu piękna wewnętrznego nie tylko zewnętrznego. Zajęła się tworzeniem medytacji, coachingiem. Gotowa Strona umożliwiła Beacie wstawienie swoich produktow cyfrowych do sklepu jak i możliwości zakupu przez klientki jej usług kosmetycznych. Beata dzieki tej stronie promuje swoją działalność jako Coach i może sprzedawać swoje usługi w tym zakresie. W przyszłości zamierza rozwijać kursy online. Tutaj strona Beaty >>

joanna sitarz klient z internetu strona wykonana sklep dl aanna miodynska kontakt z aniolami odnalezienei harmonii w zyciu spokoju milosci i szczczescia
Strona  Anny Miodyńskiej

Ania jest osobą, ktora pomaga innym odnaleźć kontakt z Aniołami. Wspiera osoby, które przechodzą przez rożne trudności życiowe, aby odnalazły swą najbardziej właściwą ścieżkę, spokoj i harmonię w życiu. Stworzyła wiele programów do pracy samodzielnej w formie kursów czy warsztatów. Z Gotową Stroną zaczęła od SKLEPU, do którego wstawiła na początku swój pierwszy i jedyny wtedy kurs online. Dziś jej sklep jest wypełniony po brzegi, a jej biznes online świetnie się rozwija. Najważniejsze, że klienci Ani są bardzo zadowoleni. Tutaj strona Ani >>

Oto co Grzegorz mówi na temat narzędzi Gotowa Strona

Sprawdź Szczegóły Instalacji Twojej Platformy

Czy trzeba mieć swoją firmę, aby zarabiać na sprzedaży swojej wiedzy w formie kursów online? Nie trzeba, możesz skorzystać z różnych rozwiązań...

jak sprzedac kursy online nie majac firmy