Porównanie dostępnych na rynku
4 różnych rozwiązań
do sprzedawania kursów online, ebooków, konsultacji

Omawiam: plusy, minusy, koszty uruchomienia i użytkowania, co możesz sprzedawać oraz ile możesz zarobić!

Zleć Instalację
Twojej Własnej Platformy Do Sprzedaży Online

bez abonamentów, z opieką techniczną, pomocą, wsparciem

Planujesz sprzedawać:

kursy online?
konsultacje?
mentoring?
usługi?
ebooki?
nagrania wideo?
a może kubki i koszulki z Twoim logo?

 

Potrzebujesz zatem platformy, na której możesz umieścić te wszystkie rzeczy i podpiąć automatyczne płatności typu PayPal, Tpay, PayU itp 

Możesz to zrobić na WordPress

 

Masz już dość błądzenia samodzielnie?

Chcesz, aby ktoś Tobie pomógł w kwestiach technicznych uruchomienia tej sprzedaży?

Chcesz mieć kogo zapytać,
gdy utkniesz w kwestiach technicznych?

Chcesz, aby ktoś Tobie to zainstalował uruchomił
i pomógł w razie czego?

Nie same kursy…

Chcąc sprzedawać swoje kursy online czy usługi, mentoring, ebooki i inne to oprócz płatności i sprzedaży przydałoby się też:

  • aby móc tworzyć strony do automatycznych lejków sprzedażowych.
  • aby budować silną markę online przyda się prowadzenie bloga.

Większość osób ma kursy online na jednej platformie, lejki sprzedażowe na innej, bloga na jeszcze innej, sklep z mentoringiem też gdzie indziej.

A to jest BŁĄD ponieważ:

 • każde takie rozwiązanie jest zazwyczaj płatne abonamentowo co miesiąc osobno więc wtedy są to wysokie miesięczne kwoty prowadzenia swojego biznesu online, niż gdyby mieć jedno narzędzie do tych wszystkich elementów najlepiej takie, aby było bezpłatne, takim narzędziem jest właśnie WordPress
 • logowanie się osobno na każde narzędzie to czas, który jest bardzo cenny w pracy online, ponieważ nikt nie chce przesiadywać całymi dniami przed komputerem, tylko chcemy wykonać swoją pracę jak najszybciej, aby móc cieszyć się naszym życiem prywatnym bo po to rozwijamy biznes online, aby mieć więcej czasu
 • z punktu SEO, czyli pozycjonowania treści w Google, to również jest bardzo niekorzystne rozwiązanie, gdyż dużo wolniej pozycjonuje sie takie osobne platformy niż jedną. Bardziej sprawdziłoby się pozycjonowanie treści, gdyby wszystkie te elementy były umieszczone pod jednym adresem www, a nie różnymi, zatem to wymaga używania jednego narzędzia do tych wszystkich elementów, a nie każdego osobno pod innymi adresami.

 

Więc albo…

…możesz te wszystkie elementy używać na różnych narzędziach, często właśnie abonamentowo płatnych. I tak robi większość nieświadomych osób, które się nie znają na tym na tyle dobrze, aby o tym wiedzieć, że są lepsze rozwiązania.

albo…

…zdecydowanie wygodniej, taniej i efektywniej będzie posiadać własną platformę do sprzedaży kursów online, która będzie pod jednym adresem www.

 

Ja do tego od 12 lat używam właśnie WordPress

 

Tylko jest jeden problem. Chcąc używać WordPress to najlepiej, aby się wtedy na tym znać, jak to wszystko zainstalować i uruchomić i zajmować się taką platformą.

Większość osób nie chce używać WordPress gdyż:

  • nie mają ani na to czasu, żeby się tego uczyć,
  • ani ochoty

Takie osoby często są zmuszone używać rozwiązań abonamentowych. Ponieważ wtedy ktoś inny zarządza całą platformą i nie trzeba się na tym znać. Jednak jest to bardzo niekorzystne finansowo patrząc na to z perspektywy dłuższego okresu użytkowania takiej platformy.

Pewnie Ty też:

  • nie masz czasu się teraz tym zajmować i tego wszystkiego teraz uczyć. 
  • może oprócz braku czasu nie masz też wcale ochoty siedzieć i dłubać w tym. 
  • prawdopodobnie chcesz rozwijać swój biznes online, a nie grzebać się w czymś, co Cię wcale nie interesuje na tyle, żeby się w tym grzebać. 
  • a może nawet się tym interesujesz, ale doba ma tylko 24h i musisz zająć się innymi rzeczami niż instalacja stron i ustawienie tego wszystkiego od A do Z.

Idealne dla Ciebie bo…

Dlatego właśnie ta opcja, którą Tobie przedstawiam, jest idealna dla Ciebie, jeśli chcesz mieć WordPress, aby nie płacić abonamentu za żadne obce platformy, ale z drugiej strony potrzebujesz wsparcia i pomocy, aby ktoś ten WordPress technicznie ogarniał, ponieważ:

-> jest to własna platforma WordPress, czyli bez abonamentu, płacisz tylko raz za jej instalację i jest ona na zawsze Twoja.

-> skupia w sobie wiele narzędzi na raz w jednej lokalizacji, logujesz się tylko do jednego narzedzia i tu masz te wszystkie elementy

-> i w dodatku nie musisz się na tym wcale znać, bo to ja Tobie to zainstaluję, uruchomię, zapewniam pomoc techniczną, wsparcie oraz wszelkie instrukcje o tym jak używać tę platformę. Pokażę Tobie jak możesz sobie tam wstawić swoje kursy, wpisy na blog, produkty do sklepu czy konsultacje lub usługi do sprzedaży.

-> jeśli będziesz miał jakieś pytania, to możesz mnie pytać i innych klientów na specjalnej tajnej grupie tylko dla klientów.

Skup się nad swoim biznesem, a nie nad technicznymi ustawieniami strony

Zatem dzięki temu rozwiązaniu możesz zająć się i skoncentrować nad rozwijaniem swojego biznesu, a niekoniecznie studiowaniem jak technicznie tą całą sprzedaż ogarniać.

Moja usługa to instalacja dokładnie tej samej platformy, którą ja sama dla siebie używam od 12 lat w swoim biznesie online. Oczywiście na bieżąco ją aktualizuję więc jest to najnowsza moja obecna platforma, której teraz używam.

Sama zajmuję się sprzedażą usług, produktów, kursów online, konsultacji i używam do tego swojej platformy, którą Tobie zainstaluję.

 

Co posiada ta platforma?

 

Ta instalacja platformy posiada wszystkie już potrzebne wtyczki, dodatkowe oprogramowania które dla siebie skonfigurowałam i w moim biznesie online działają oraz możliwość wstawiania kursów online na licencjonowanym programie.

Możesz sprzedawać: kursy online, wszelkie produkty do pobrania jak ebooki, prezentacje, wideo, nagrania audio, również usługi, konsultacje, mentoring, a nawet produkty afiliacyjne oraz też produkty fizyczne z wysyłką kurierem, pocztą czy do paczkomatu.

Nie będę Cię zanudzać kwestiami technicznymi, bo pewnie to Cię nie bardzo interesuje. Jeśli masz jakieś pytania w tej kwestii to pisz do mnie tutaj

Ta platforma ma możliwość też tworzenia stron, których używa się w lejkach sprzedażowych. Jest to bardzo świetna funkcja. Nawet jeśli jeszcze dziś nie tworzysz swoich lejków sprzedażowych, to w każdej chwili możesz zacząć, bo na tej platformie możesz tworzyć strony do lejków. Czyli tak zwane strony lądowania.

Możesz w dowolnym momencie rozpocząć także prowadzenie bloga.

Przeczytaj mój wpis z FB o tej instalacji:

 

Oto Co Zyskasz,
Gdy Uruchomisz Gotową Stronę
Dla Twojego Biznesu Online

W pakiecie wraz z instalacją
otrzymujesz także:

 • Dostęp do grupy wsparcia na 1 rok (po roku jeśli stwierdzisz, że się Tobie to wsparcie przydaje możesz wykupić dostęp za 397 zł na kolejny rok)

 

 • Pomoc techniczna na 1 rok (po roku jeśli stwierdzisz, że się to bo to wsparcie przyda możesz wykupić dostęp za 500 zł na kolejny rok)

 

 • Instrukcje jak używać platformy na zawsze (instrukcje typu jak wstawić obrazek, jak wstawić wideo, jak wstawić swój kurs online, jak wstawić ebooka do sprzedaży, jak wstawić konsultacje do sprzedaży itp, nie są to instrukcje o tym jak się tworzy taką platformę, tylko jak klient może jej używać gdy już jest stworzona uruchomiona dla klienta)

 

 • Wstawienie na bloga 5 pierwszych wpisów wykonam za Ciebie

 

 • Wykonam za Ciebie wstawienie na stronę treści do zakładek: strona główna, o mnie, kontakt, strona lądowania z prezentem do pobrania

 

 • Dostosuję wizualne stronę do Twoich preferencji na starcie.

 

 • Wykonam za Ciebie stronę do odebrania bezpłatnego prezentu z zapisem na listę w Getresponse.

 

 

Jak wygląda uruchomienie Twojej Gotowej Strony

KROK PO KROKU do odpalenia Twojego wielofunkcyjnego serwisu online:

 

Strony moich klientów:

przykłady gotowych stron

 

Opinie moich klientów:

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność! Doskonały kontakt, wszystko zgodnie z terminami, a nawet szybciej. Rewelacyjna cena usługi. Wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone. Szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo otrzymałem wiele cennych porad i tipów dotyczących serwisu Getresponse. Jestem przekonany, że jeszcze wiele razy skorzystam z usług Asi i z przyjemnością polecę współpracę moim znajomym i partnerom biznesowym.

Bez mrugnięcia okiem polecam współpracę z Joanną. Jest niesamowitym specem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych. Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanną. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki. Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela.

Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko. Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie. Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron). Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga. Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez Internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w Internecie i zarabianiu.

Mariusz Gesicki opinia o Joanna Sitarz

Mariusz Gęsicki
Przedsiębiorca / Jelenia Góra
profil na FB

Izabela Jaworska estetyka opinia o Joanna Sitarz

Izabela Jaworska
Coach estetyczny / Kalisz
profil na FB

Anna Gniadek
Sklepy i strony www / Poznań
strona www

Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta. Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj

Korzystałam z kursu Asi “Klient z Internetu”. To jest świetny kurs, bardzo poukładany, lecz potrzebowałam indywidualnego prowadzenia. Asia jest osobą wymagającą, lecz bardzo konkretną i skuteczną. Lekcje z nią to sama przyjemność.🥰 Wszystko świetnie tłumaczy. ⚘️🌺 Bardzo dużo się przy niej nauczyłam za co dziękuję i polecam wszystkim🥰❤️.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią, a korzystałem z jej usług wiele razy i teraz też się nie zawiodłem. Co ma zrobić, zrobi to szybko i profesjonalnie. Jak trzeba podpowie co robić dalej z danym zagadnieniem, czy podeśle np. video gdzie wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Także jak najbardziej polecam jej osobę jako kompetentną w tego rodzaju usługach.

Anna Miodynska Biznes po Twojemu

Anna Miodyńska
Biznes po Twojemu / Paryż
grupa na FB

Justyna Klepaczek opinia o Joanna Sitarz

Justyna Klepaczek
Liderka zespołu / Toruń
profil na FB

Piotr Idzik Opinia o Joanna Sitarz

Piotr Idzik
Programy Partnerskie / Lublin
strona www

Jestem mega zafascynowana współpracą z Joasią, wszystko starannie przemyślane. Praca naprawdę zasługuje na medal, zna się na tym co robi. Wszystkie wskazówki i materiały dostarczone w bardzo jasny i przejrzysty sposób, tak aby mi było łatwo do nich wracać. Filmiki wyjaśniające w prosty sposób co i jak dalej działać. To wszystko spowodowało, że to nie pierwsza nasza współpraca, ale już decyzja podjęta na kolejną część. Polecam Joasię bo to profesjonalistka zna się na rzeczy.

Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana ta naprawdę do każdego poziomu tych właśnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę. Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu. Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moją stronę 

Jestem mega zadowolona ze współpracy z Joasią. Wszystko przygotowała mi bardzo dokladnie. Dopilnowała każdego szczegółu, o którym ja nie miałam pojęcia. Dostałam konkretne wskazówki jak pracować dalej nawet po zakończeniu aktualnego zlecenia. Nieocenione dla mnie są również pomysły, które od niej dostałam, a które nie były objęte naszą umową. Będę miała co robić przez długi czas, bo te pomysły się nie kończą. Podsumowując: konkret, konkret, konkret..

Alicja Nowacka opinia o Joanna Sitarz

Alicja Nowacka
Prawo Przyciągania / Poznań
strona www

Grzegorz Jaszewski

Grzegorz Jaszewski
Wdzięczność w życiu / Anglia
strona www

Beata Jankowska opinia o Joanna Sitarz

Beata Jankowska
Coach Kosmetolog / Anglia
strona www

Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy i wyjaśniania ich prostym językiem. Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach. Tworzone przez Joannę dedykowane internetowe sklepy są funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługą, a w razie potrzeby, otrzyma na pewno niezbędną pomoc od Joanny. U Joanny masz miłą i profesjonalną obsługę oraz niezwykle satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Mówię to z pełnym przekonaniem i moim zdaniem: warto posiadać taki sklep!

Justyna Dubel

Justyna Dubel
Imprezy dla singli / Poznań
strona www

Grzegorz Jaszewski

Grzegorz Jaszewski
Wdzięczność w życiu / Anglia
strona www

Sylwia Kasporwicz opinia o Joanna SItarz

Sylwia Kasprowicz
Udane Życie / Grudziądz
profil na FB

 

Kim jestem?
dlaczego zajmuję się instalacją stron?
oraz za co kocham biznes online?

selfie Joanna Sitarz

Pozwól sobie pomóc i dokonaj najlepszego wyboru

 

PAKIETY

i opcje płatności:

instalacja
+ szkolenia
bez wsparcia osobistego

Sprzedaż kursów online

Licencja TUTOR LMS (kursy)

Certyfikat ukończenia kursu

Sprzedaż ebooków do pobrania

Sprzedaż wideo do pobrania

Sprzedaż audio do pobrania

Sprzedaż produktów afiliacyjnych

Sprzedaż usług

Sprzedaż mentoringu/konsultacji

Sprzedaż produktów z wysyłką

Możliwość prowadzenia bloga

Płatności typu Paypal, Tpay itp

Strony lądowania

Integracja z Getresponse

Motyw FLATSOME z UXBUILDER

Kupony rabatowe

Grupa wsparcia FB

Opieka techniczna

Instrukcje używania platformy

Dostosowanie wizualne

Wstawienie treści na blog

Wstawienie treści na inne strony

Wykonanie stron lądowania

Domena

Hosting

Cena

PODSTAWOWY

Jednorazowo

instalacja
+ szkolenia
bez wsparcia osobistego

Sprzedaż kursów online: ✔️

Licencja TUTOR LMS (kursy): 6 miesięcy

Certyfikat ukończenia kursu: ✔️

Sprzedaż ebooków do pobrania: ✔️

Sprzedaż wideo do pobrania: ✔️

Sprzedaż audio do pobrania: ✔️

Sprzedaż produktów afiliacyjnych: ✔️

Sprzedaż usług: ✔️

Sprzedaż mentoringu/konsultacji: ✔️

Sprzedaż produktów z wysyłką: ✔️

Możliwość prowadzenia bloga: ✔️

Płatności typu Paypal, Tpay itp: ✔️

Strony lądowania: ✔️

Integracja z Getresponse: ✔️

Motyw FLATSOME z UXBUILDER: ✔️bez licencji

Kupony rabatowe: ✔️bez licencji

Grupa wsparcia FB: na 6 miesięcy

Opieka techniczna:

Instrukcje używania platformy: na zawsze

Dostosowanie wizualne:

Wstawienie treści na blog:

Wstawienie treści na inne strony:

Wykonanie stron lądowania:

Domena: dodatkowo 12 zł pierwszy rok

Hosting: dodatkowo 50 zł pierwszy rok

jednorazowo 1497 zł
   

ROZPOCZNIJ KUP TERAZ

To jednorazowa inwestycja we własny biznes, który jak przypuszczam chcesz, aby przynosił Tobie zyski przez wiele lat. Nie ma tu mojego osobistego wsparcia, czyli nie wstawiam treści na Twoją stronę, robisz to sam. Jednak masz instrukcje jak to robić, oraz na pół roku dostęp do grupy. Gdy potrzebujesz zapytać jak coś zrobić, to pytasz, a ja Tobie odpowiadam. Nie robię tego na Twojej stronie, sam to robisz, dlatego cena jest niższa.

PREMIUM

Jednorazowo

instalacja
+ szkolenia
+ wsparcie osobiste

Sprzedaż kursów online: ✔️

Licencja TUTOR LMS (kursy): 1 rok

Certyfikat ukończenia kursu: ✔️

Sprzedaż ebooków do pobrania: ✔️

Sprzedaż wideo do pobrania: ✔️

Sprzedaż audio do pobrania: ✔️

Sprzedaż produktów afiliacyjnych: ✔️

Sprzedaż usług: ✔️

Sprzedaż mentoringu/konsultacji: ✔️

Sprzedaż produktów z wysyłką: ✔️

Możliwość prowadzenia bloga: ✔️

Płatności typu Paypal, Tpay itp: ✔️

Strony lądowania: ✔️

Integracja z Getresponse: ✔️

Motyw FLATSOME z UXBUILDER: ✔️bez licencji

Kupony rabatowe: ✔️bez licencji

Grupa wsparcia FB: na 1 rok

Opieka techniczna: na 1 rok

Instrukcje używania platformy: na zawsze

Dostosowanie wizualne: na 1 rok

Wstawienie treści na blog: 1 miesięcznie/1 rok

Wstawienie treści na inne strony: gdy strona startuje

Wykonanie stron lądowania: do pobrania bezpłatnego prezentu

Domena: dodatkowo 12 zł pierwszy rok

Hosting: dodatkowo 50 zł pierwszy rok

jednorazowo 4679 zł
   

ROZPOCZNIJ KUP TERAZ

To jednorazowa inwestycja we własny biznes, który jak przypuszczam chcesz, aby przynosił Tobie zyski przez wiele lat. Licząc więc w ciągu tylko 3 lat, to tak jakbyś miesięcznie inwestował w swoją platformę zaledwie 129 zł. Wielokrotnie pewnie wydajesz co miesiąc taką kwotę nawet nie wiesz na co. Dla porównania otworzenie zwykłego straganu z warzywniakiem to koszt rzędu ok 20tyś zł na start.

PREMIUM

W RATACH

instalacja
+ szkolenia
+ wsparcie osobiste

Sprzedaż kursów online: ✔️

Licencja TUTOR LMS (kursy): 1 rok

Certyfikat ukończenia kursu: ✔️

Sprzedaż ebooków do pobrania: ✔️

Sprzedaż wideo do pobrania: ✔️

Sprzedaż audio do pobrania: ✔️

Sprzedaż produktów afiliacyjnych: ✔️

Sprzedaż usług: ✔️

Sprzedaż mentoringu/konsultacji: ✔️

Sprzedaż produktów z wysyłką: ✔️

Możliwość prowadzenia bloga: ✔️

Płatności typu Paypal, Tpay itp: ✔️

Strony lądowania: ✔️

Integracja z Getresponse: ✔️

Motyw FLATSOME z UXBUILDER: ✔️bez licencji

Kupony rabatowe: ✔️bez licencji

Grupa wsparcia FB: na 1 rok

Opieka techniczna: na 1 rok

Instrukcje używania platformy: na zawsze

Dostosowanie wizualne: na 1 rok

Wstawienie treści na blog: 1 miesięcznie/1 rok

Wstawienie treści na inne strony: gdy strona startuje

Wykonanie stron lądowania: do pobrania bezpłatnego prezentu

Domena: dodatkowo 12 zł pierwszy rok

Hosting: bezpłatnie na 2 lata

pierwsza wpłata 679 zł
+24x177zł co 30 dni   

ROZPOCZNIJ KUP TERAZ

To comiesięczna kwota, którą niejednokrotnie zapewne wydajesz sam nie wiesz na co. Pewnie nawet nie odczujesz spłacania tej platformy w tych ratach. A przecież robisz to po to, aby móc zarabiać online, robiąc to co lubisz i zbudować życie swoich marzeń. Dokonaj najlepszego wyboru♥