Jak Wygląda Gotowa Strona
Dla Biznesu Online?

Oto specjalny dla Ciebie IMIĘ link do 
WYJĄTKOWEJ OFERTY
Tutaj kliknij i sprawdź >>>

 

Twoja GOTOWA STRONA na starcie będzie już wypełniona przykładową treścią i zdjęciami

 

Twoim zadaniem będzie podmienić treść i zdjęcia na swoje. Menu górne zawiera takie zakładki: BLOG, KURSY ONLINE, SKLEP, OMNIE, KONTAKT + przycisk ODBIERZ PRZEZENT. Możesz usuwać zakładki i przycisk, które nie są Tobie potrzebne i dodawać swoje własne dowolnie. Możesz zmieniać w każdej chwili całkowicie wygląd menu górnego jeśli tylko zechcesz. Otrzymasz instrukcje do tego jak to możesz robić samodzielnie.

  • platforma, którą Tobie zainstaluję jest całkowicie bezobsługowa, dostępy do kupionych produktów cyfrowych, do kursów same się wysyłają do klientów (loginy, hasła), wiadomości email same się wysyłają. 
  • jeśli sprzedajesz produkty fizyczne, które trzeba wysłać do klienta tradycyjna pocztą, czy kurierem, to zautomatyzuję to Tobie z paczkomatami i kurierem inpost i w prosty sposób drukujesz etykietę do paczkomatu na zakupiony produkt
  • dzięki temu Ty możesz zarabiać nawet, gdy nie ma Cię przed komputerem
  • możesz zajmować się marketingiem na FB, YT, Instagramie czy w innych miejscach w tych godzinach, dniach, porach, w których Tobie jest wygodnie, kiedy masz na to czas i przestrzeń, a osoby zainteresowane, do których dotrze Twój marketing, mogą całą dobę korzystać z Twojej platformy. To daje ogromnie dużo swobody działania, wygody pracy online.

 

 

Zakładka START

Twoja Strona Główna. To Twoja wizytówka. Pierwsza strona Twojego serwisu. Po zakupie otrzymasz informacje jakie treści przygotować na tę stronę. Wygląd tej strony możesz zmienić wedle własnych preferencji. Dostępne są instrukcje jak to robić. Mając pakiet PREMIUM ja Tobie mogę ustawić wygląd strony głównej.

 

Zakładka BLOG

Blog ma kilka różnych wyglądów, możesz wybrać ten, który Tobie będzie najbardziej odpowiadał. W instrukcjach otrzymasz informacje o ustawieniach wyglądu zakładki BLOG jak i o dodawaniu treści na blog, która będzie odpowiadała standardom pozycjonowania w Google. Zakładkę tą można ukryć jeśli nie posiadasz żadnych wpisów na blogu. Możesz ją ponownie włączyć w dowolnym momencie, gdy napiszesz jakiś wpis.

 

Zakładka KURSY ONLINE

Strona, na której będą się wyświetlać Twoje kursy online ma kilka różnych ustawień. W instrukcjach pokażę Ci jak możesz sobie ustawić wybrany wygląd. Zakładkę tą można ukryć jeśli nie posiadasz żadnych kursów online. Możesz ją ponownie włączyć w dowolnym momencie, gdy będziesz mieć gotowy kurs.

 

Zakładka SKLEP

Wygląd sklepu można ustawić na bardzo wiele sposobów. Zakładkę tę możesz ukryć dopóki nie masz żadnych produktów ani usług do sprzedaży. W każdym momencie możesz rozpocząć prowadzenie sklepu.

 

Zakładka O MNIE

Budując markę osobistą online warto napisać kilka słów o sobie. Strona O MNIE jest odpowiednim do tego miejscem. Treść tutaj umieszczona to nie ma być życiorys jak dla pracodawcy, tylko tekst, który przedstawia Twoją drogę z punktu A, w którym kiedyś byłeś, do punktu B, w którym teraz jesteś i ewentualnie Twoje kolejne plany. Tekst ten ma powodować zbudowanie Twojego autorytetu w oczach Twoich odbiorców, jako osoby odpowiedzialnej, konsekwentnej, silnej mentalnie, która podjęła pewne działania i dziś zajmuje się właśnie takim tematem, którym się zajmujesz. Dlaczego to robisz, jak do tego doszedłeś.

 

Zakładka KONTAKT

To jest strona, na której będą Twoje dane kontaktowe. Te które oczywiście sobie życzysz upublicznić. Ja na przykład numeru telefonu nie podaje na swojej stronie, ponieważ tę formę kontaktu maja tylko wybrani klienci VIP, a nie każda osoba, która wejdzie na moja stronę. Będzie tam również formularz, poprzez który Twoi odbiorcy będą mogli do Ciebie w prosty sposób napisać.

 

Zakładka Z PREZENTEM

To jest strona, na której możesz w zamian za zapis na Twoją listę mailingową rozdawać jakiś bezpłatny prezent. Instrukcje o tym jak wykonać taki zapis otrzymasz ode mnie w panelu szkoleniowym GOTOWA STRONA INSTRUKCJE. Jeśli będziesz mieć wykupiony pakiet PREMIUM to ja wykonam to dla Ciebie.

 

Dodatkowe Zakładki

Możesz tworzyć nieograniczoną ilość zakładek w menu. W Gotowa Strona na starcie uruchomiłam Tobie te wymienione wyżej zakładki, gdyż to są najbardziej popularne zakładki, jednak jeśli potrzebujesz teraz lub w przyszłości coś jeszcze czego tu nie ma, to możesz sobie to dodać w każdej chwili. Wszystkie instrukcje jak to robić otrzymasz w panelu szkoleniowym, lub jeśli masz pakiet PREMIUM to ja mogę To za Ciebie zrobić.

Oto specjalny dla Ciebie IMIĘ link do 
WYJĄTKOWEJ OFERTY
Tutaj kliknij i sprawdź >>>