Jak błyskawicznie stworzyć listę mailingową

Stworzenie Listy Mailingowej to podstawa biznesu online

Jeśli zajmujesz się zarabianiem Online w Programach Partnerskich, czy sprzedaży własnych kursów online, ebooków, mentoringu, usług, budujesz Marketing Sieciowy to szczególnie ważna w tych biznesach jest lista mailingowa
 
Pomoże Tobie ona w lepszym docieraniu do Twoich Odbiorców, w budowanie Twojej marki, w budowie relacji z nimi, a to wszystko bezpośrednio przekłada się na lepszą sprzedaż i powracających klientów.
 
Dodatkowo lista mailingowa umożliwia AUTOMATYZCJĘ biznesu ONLINE.
 
 

Cześć 🙂 Asia Sitarz z tej strony. Pomagam ogarnąć biznes online od strony technicznej w PRAKTYCE i w automatyzacji działań. Tamm aby praca online dawała nam to co najcenniejsze czyli CZAS na własne pasje i inne ciekawe zajęcia, a nie tylko przesiadywanie przed komputerem. Aby Twój biznes online zarabiał nawet, gdy nie ma Cię przez komputerem 🙂 PASYWNIE!

Jestem zwolenniczką stworzenia listy mailingowej i uważam, że jest to najważniejsza rzecz w biznesie online, a szczególnie właśnie jeżeli chcesz automatyzować działania i odzyskać swój czas.

Dzisiaj pokażę Tobie jak założyć taką listę mailingową.

 

CZEGO POTRZEBUJESZ

Po pierwsze potrzebujesz do stworzenia listy mailingowej odpowiednich narzędzi, które umożliwiają tworzenie takiej listy mailingowej.

Bez specjalnych narzędzi, które służą do zbierania listy mailingowej, nawet nie próbuj tego robić. Ponieważ po pierwsze łamiesz wtedy prawo i narażasz się na wysokie kary, po drugie na 100% Twój adres email będzie w mgnieniu oka zablokowany przez systemy antyspamowe, po trzecie zamiast automatyzacji będziesz mieć MASĘ roboty, której nie jesteś w stanie ogarnąć ręcznie, bo się po prostu tego NIE DA zrobić bez tych narzędzi.

Ja korzystam z narzędzi GetResponse. Uważam, że to są najlepsze narzędzia na rynku do tworzenia i obsługi listy mailingowej. Szczególnie dla osób początkujących, Getresponse jest bardzo prosty, przejrzysty. Listę mailingową w tych narzędziach zakładasz błyskawicznie i robi się to w następujący sposób, który za chwilę krok po kroku Ci pokażę.

 

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Zaloguj się do Getresponse i kliknij w opcję LISTY.
Wtedy kliknij przycisk UTWÓRZ LISTĘ.
Następnie w okienku, które wyskoczy, wpisz nazwę Twojej listy, którą tworzysz.

UWAGA: nazwy list musza być:

 • pisane małymi literami
 • nie mogą zawierać spacji, zamiast spacji możesz stosować podkreślnik _
 • nie mogą zawierać polskich liter
 • muszą być unikalne (nie mogą być dwie listy o tej samej nazwie)

Po wpisaniu nazwy klikasz przycisk UTWÓRZ. I to wszystko 🙂 gotowe. Masz stworzoną swoją listę mailingową. Zobacz obrazek poniżej.

instrukcja jak stworzyc liste mailingowa w getresponse zrzut ekranu

Ile takich list mailingowych można mieć?

Możesz mieć w Getresponse nieskończoną ilość list mailingowych. Na wideo pokazuję Tobie jakie ja mam nazwy moich list mailingowych. Nazwy list zaczynam skrótem, prefiksem danego projektu, którego dotyczą.

Zaczynam nazwę właśnie z takim prefiksem, żebym wiedziała, które listy są do którego projektu. Mam na przykład listy do projektów: Druga Wypłata, 10 lat młodsza, 9kroków, Facebook Live, Klienci.

 

Jak kolejne osoby mają zapisać się na listę mailingową?

Zatem masz stworzoną listę mailingową. Natomiast należy jeszcze spowodować, żeby na tę listę ktoś mógł się zapisać. Żeby to mogło się stać to potrzebujesz mieć na swojej stronie umieszczony formularz do zapisu.

Na przykład taką specjalną stroną do zapisywania się (zbierania listy mailingowej, listy kontaktów) jest tak zwana strona przechwytująca. Jest na niej jakiś nagłówek, formularz zapisu. Musi być też jakiś dobry powód i wyszczególnione korzyści płynące z zapisu, żeby ktoś kto tu zajrzy, chciał się w ogóle zapisać. Żeby wiedział co zyska, gdy się zapisze. Najlepiej jeśli to coś będzie dla Twojego gościa atrakcyjne, wtedy chętnie się zapisze. Zapis na listę mailingową następuje, gdy osoba poda w formularzu swój adres e-mail i kliknie przycisk do zapisu. 

Nigdy ręcznie nie wpisujesz adresów na listę!

To zbieranie listy po pierwsze musi być zgodne z prawem, więc nie wolno ręcznie żadnych adresów na listę wpisywać, bez wiedzy i zgody właściciela takiego adresu.

A po drugie, to ma się dziać wszystko automatycznie, a nie ręcznie, żebyś teraz siedział jak kura na jajku i ręcznie zapisywał adresy do bazy mailingowej. To mijałoby się z celem.

Potrzebujesz pola zgody, pola RODO, aby ktoś się zapoznał z polityką prywatności. Zatem potrzebujesz jeszcze mieć politykę prywatności. O tym jak tworzyć pola RODO i politykę prywatności jest mój inny wpis tutorial TUTAJ ZOBACZ >>

 

PRZYKŁAD STRONY DO ZBIERANIA LISTY MAILINGOWEJ

Na wskazanej przykładowo takiej stronie, którą ja zrobiłam tutaj >>> możesz zobaczyć wszystkie wymagane elementy:

 • chwytliwy nagłówek
 • Lead Magnet
 • korzyści, jakie zyska osoba, która poda swój adres email w formularzu i zapisze się na moją listę
 • formularz zapisu
 • pola zgody
 • link do Polityki Prywatności

LEAD MAGNET to właśnie to coś, co będzie tym wabikiem, powodem, dla którego, ktoś zechce się zapisać na listę. To ma być coś co pomaga ludziom, których adresy chcesz pozyskać na listę. Jakaś instrukcja co jak zrobić, albo jakieś sposoby, rady na coś, podpowiedzi, wskazówki co jak robić. Musisz się zastanowić, czego potrzebują ludzie, których adresy email chcesz pozyskać na Twoją listę. A następnie dać im to, czego potrzebują w zamian za zapis na Twoją listę.

 

LEAD MAGNET

W moim przykładzie LEAD MAGNETEM jest wideo szkolenie w temacie jak zrobić w 5 minut stronę do zbierania kontaktów email.

Obserwuję sowich Odbiorców i wiem, że osoby, których adresy email ja chcę zbierać to osoby początkujące w biznesie online, albo nietechniczne. Oni nie wiedzą jak sobie radzić z takimi rzeczami technicznymi, a potrzebują zbierać swoją listę kontaktów online.

Chcą to robić łatwo i na automacie. Dlatego to szkolenie odpowiada na ich potrzeby i rozwiązuje ich problem. Dostają gotową instrukcję jak samodzielnie mogą sobie zrobić taką stronę do zbierania kontaktów online. Dlatego chętnie zapisują się na tę moją listę. Zapisało się tu już 138 osób, gdy ostatnio sprawdzałam. A mam tę listę od ok 9 dni.

 

KORZYŚCI z uzyskania dostępu do LEAD MAGNETU – co zyska osoba, która otrzyma ten LEAD MAGNET

Korzyści, które wymieniam na mojej przykładowej stronie, to obietnica, że osoba dowie się:

 • Czego potrzebuje, aby móc stworzyć taką stronę do zbierania kontaktów ONLINE
 • Jak stworzyć ją w 5 minut
 • Jak kontaktować się z pozyskanymi kontaktami za pomocą automatycznych wiadomości email

Osoba, która postanowi zapisać się na moje bezpłatne szkolenie dokładnie wie czego się dowie, jakie będzie miała z tego korzyści.

 

Obejrzyj wideo na którym omawiam to wszystko:

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ
Włącz Dzwoneczek -> dostaniesz info o nowych wideo 🙂

yt subskrybuj przycisk

LINKI, O KTÓRYCH MOWA W TYM WIDEO:

 • Narzędzie do zbierania listy mailingowej GETRESPONSE TUTAJ >>>
 • Moje wsparcie z narzędziami GETRESPONSE TUTAJ >>>
 • Szkolenie jak stworzyć komplet do zbierania listy mailingowej TUTAJ >>>

 

Zatem jeśli masz już swoją listę mailingową założoną, to teraz zrób sobie taką właśnie stronę z formularzem do zapisu na tę listę. Pomyśl co może być Twoim LEAD MAGNETEM? Czego Twoi odbiorcy chcą się dowiedzieć? Czego szukają? Daj im to! I zbieraj swoja listę 🙂

 

Gotowe 69 Lead Magnetów do wyboru i użycia od ZARAZ

W moim szkoleniu bezpłatnym daję Ci dostęp do 69 gotowych LEAD MAGNETÓW, których obietnicę dostarczenia możesz umieścić na swojej stronie przechwytującej i rozdawać za darmo, każdej osobie, która zapisze się na Twoja listę mailingową. W ten sposób zaczynasz zbierać listę kontaktów. Zapisz się na to szkolenie i zrób swoją stronę do zbiegania kontaktów online TUTAJ >>>

5 Najszybszych Opcji Zarabiania Dzięki Liście Mailingowej!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarabiać PASYWNIE mając listę mailingową, to pobierz mój poradnik pdf >>> TUTAJ >>>

5 najszybszych metod zarabiania dzieki liscie mailingowej 3d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *