Jak sprzedawać ebooka w sklepie internetowym – wywiad z Anna Antoniak

Druga część wywiadu tutaj odbierz >>>

 

Kim jest i jak pomaga mój gość Anna Antoniak?

Moim gościem 3 maja 2022r. była Anna Antoniak. Ania jest z wykształcenia psychologiem a sama siebie nazywa pieknie Terapeutką Dusz. Motywuje ludzi do działania, do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i inspiruje do ODWAGI w działaniu oraz wprost mówi o znaczeniu Boga w życiu i biznesie.

Ania buduje społeczność pod nazwą Ludzie Sukcesu. Prowadzi swoją stronę Ludzie Sukcesu oraz Fanpage, Podcasty, YT i Instagram. 

 

Jak pomogłam Ani?

Dla Ani miesiąc wcześniej czyli w kwietniu 2022 r. skonfigurowałam sklep do sprzedaży ebooków, książek drukowanych z wysyłką paczkomatem, kurierem i pocztą polską.

W swoim sklepie Ania sprzedaje także konsultacje, mentoring, całe pakiety mentoringowe. Pod koniec maja ’22 będę dla Ani uruchamiać na tej platformie również kursy online. Będzie premiera kursu zatem obserwuj jeśli chcesz skorzystać z premierowych bonusów u Ani.

Kampania jej Premierowej książki “Jak uleczyć zranioną duszę” trwała 2 tygodnie od 4 kwietnia do 18 kwietnia. Sprzedaż zakończyła się 5cio cyfrową kwotą.

 

Kampania email książki Ani

Oprócz skonfigurowania sklepu dla Ani prowadziłam całą kampanię email do jej listy adresowej. Ania wcale nie miała dużej listy na tamten moment, gdyż była to przeniesiona tak zwana “stara lista” kontaktów email. Ania ostatnio zmieniała narzędzie do email marketingu i odnawiała ten kanał komunikacji. Czym z resztą również się zajmowałam. W efekcie czego ponad 1200 kontaktów wcale nawet nie otwieralo wiadomosci email. Aktywnych osób na liście, które otwierały wiadomości było zaledwie 800. A mimo to wynik finansowy był świetny. Teraz Ania rozpoczęła systematyczną budowę swojej nowej listy adresowej w narzędziach, które jej poleciłam czyli w Getresponse.

 

UWAGA MIT! To jest NIEPRAWDA!

Piszę to, gdyż ciągle jeszcze wiele osób wierzy w mit, ze trzeba mieć co najmniej parę tysięcy adresów email na liście, aby cokolwiek zarobić. Jest to NIEPRAWDA! Pragnę uświadomić wielu osobom, że można mieć nawet i 500 kontaktów, a nawet i 100 na liście mailingowej i zarabiać już 5cio cyfrowe kwoty stosując strategię email marketingową odpowiednio oczywiście. O tym jak wyglądała taka strategia może napiszę inny wpis. 

 

Dzisiejszy wywiad

Dzisiaj zapraszam do odsłuchania wideo wywiadu z Anią na temat tego jak w praktyce zabrać się za sprzedaż ebooka w sklepie internetowym.

Jeśli podążysz za namową Ani i zechcesz zbudować swój biznes Online, w oparciu o coś co kochasz robić, to polecam Tobie zainwestować w moją usługę Gotowa Strona.

Jest to instalacja strony na WordPress, która wyposażona jest we wszystko to czego ja sama w swoim biznesie online używam czyli: blog, sklep do sprzedawania czego tylko chcesz (ebooki, książki drukowane i inne fizyczne produkty z wysyłką, kursy online, strony lądowania, nieograniczona ilość podstron).

Jest to absolutne CENTRUM dowodzenia Twojego biznesu online. Więcej o Gotowej Stronie dowiedz się TUTAJ >>

instalacja skepu na wordpress baner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *