Joanna Sitarz logo kolory 2 bez tla

Sama o sobie….

Jestem Asia, w sieci jestem aktywna od 2008 roku. W 2010 r. założyłam pierwszą firmę GlobNetService. Padła, a ja miałam długi w ZUSie haha. Dlatego potem już miałam tylko spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bez ZUSu 😀 Apropo… tutaj zobacz info, gdyby Ciebie też interesowało takie rozwiązanie. W swojej onlinowej karierze zajmowałam się różnymi rzeczami głównie jednak były to Network Marketing i Programy Partnerskie. Dwa moje najbardziej rozpoznawalne projekty to Druga Wypłata i Zarabiaj Od Zera (tego drugiego już nie rozwijam, ale mocno został zapamiętany przez wiele osób). Obecnie rozwijam projekt FREEDOM. Mój dar, jak twierdzą moi Klienci, to umiejętność prostego i zrozumiałego tłumaczenia skomplikowanych, technicznych rzeczy w BIZNESIE ONLINE oraz genialnego organizowania sobie pracy online.

 

Jestem tu i robiĘ to co robię bo Wierzę, że 

każdy kto umie czytać, pisać i logicznie myśleć oraz ma dostęp do Internetu i jakiś dach nad głową, jakąś niewielką kwotę na inwestycję do 250 zł, jest w stanie w dzisiejszych czasach zbudować sobie od zera spełnione życie i swój nowy dochód ONLINE w Network Marketingu budując go za pomocą tak zwanego ODWRÓCONEGO MARKETINGU. Może pracować gdzie chce, kiedy chce, z kim chce i z tego żyć. Cieszyć się zupełnie inną jakością życia, niż ta znana większości osób, które „muszą” chodzić na etat i mają 2 tyg. urlopu w roku.

 

Moją misją jest to, aby

Poprowadzić zaangażowane w Network Marketig osoby do spełnionego, radosnego życia, poprzez dodawanie odwagi do działania i budowanie tego biznesu ONLINE za pomocą ODWRÓCONEGO MARKETINGU, czyli budowę własnej marki osobistej, budowę listy mailingowej i zastosowanie automatyzacji by odzyskać czas i cieszyć się efektami tej pracy i życiem.

Robię to poprzez udostępnianie prostych, zrozumiałych dla każdego instrukcji technicznych i merytorycznych jak ten BIZNES ONLINE budować krok po kroku. Tak aby każdy, kto zechce, mógł te instrukcje wziąć i zastosować w praktyce. Dzięki temu zacząć wierzyć w siebie, w swoje możliwości i umiejętności. A w konsekwencji swojego działania, wybudować dla siebie BIZNES ONLINE w Network Marketingu.

Sprawdź 3 główne tematy:

  • Co to jest Odwrócony Marketing Online?
  • Jaka jest rola marki osobista Online w Network Marketing?
  • Co to jest i jak budować listę mailingową?

 

Co daję, gdy sprzedaję?

Oszczędność czasu, gdyż bez zbędnego lania wody tłumaczę to, po co przychodzisz do mnie.
Wiarę, że dasz radę, gdyż tłumaczę wszystko prostym językiem, pokazując dokładnie co gdzie masz kliknąć i jak to zrobić, aby zadziałało.
Prostotę, gdyż pokazuję proste do zastosowania działania, które wystarczy po prostu wykonać i wdrożyć u siebie.

#prostota #działanie #automatyzacja #wiara #odwaga #spełnienie