Otaczaj się odpowiednimi ludźmi – wypierająca społeczność

Jeśli chcesz przyspieszyć swoją podróż ku Twoim spełnionym marzeniem, to warto znaleźć odpowiednią społeczność wspierających ludzi i aktywnie w niej uczestniczyć.

Ludzie tacy, po pierwsze myślą w podobnych kategoriach jak TY, zatem rozumieją Cię.

  • Tak jak Ty, też mają swoje marzenia i cele, do których dążą.
  • Tak jak Tobie, u nich również pojawiają się na drodze różne wyzwania, trudności, blokady, które muszą pokonać, zatem mogą Cię w tym wspierać, dzielić się własnym doświadczeniem, radą jak sobie poradzili z trudnościami.

Zatem dzięki temu wszystkiemu idziesz szybciej, pewniej i z większą radością i poczuciem POWERA do swoich celów.

Co jeśli nie masz wsparcia wręcz ściąganie w dół?

Jeśli nie masz wokół siebie takich ludzi, tylko osoby, które wiecznie narzekają, nie wierzą, że można osiągnąć coś więcej w swoim życiu, nie wspierają Cię w Twoich wizjach. Za to wynajdują powody, dla których rzekomo Twoje wizje są nierealne i może nawet wg nich głupie.

To jak długo wytrzymasz w swoich działaniach w takim toksycznym środowisku?

Co jeśli wokół Ciebie jest obojętność?

Jeśli natomiast nie masz aż tak źle jak opisałam wyżej. Twoje środowisko dało Ci tak zwany święty spokój. W zasadzie nie interesuje ich co Ty tam sobie robisz. Nie ściągają Cię w dół, nie narzekają i nie kwestionują tego co robisz, ale są po prostu zwyczaje bierni.

Zwyczajnie zwyczajni. Robią każdego dnia w kółko to co robić wg nich trzeba. Bez analizy i zastanawiania się nas sensem i czy im to w ogóle odpowiada. Chodzą do zwykłej pracy, nie dlatego, że ją lubią, ale dlatego, że przecież gdzieś pracować trzeba i coś robić trzeba i za coś żyć trzeba. 

Zapomnieli już dawno o swoich marzeniach. Nie mają żadnych celów. Co prawda nie są jacyś negatywni, nie mówią Ci, że jesteś głupi i naiwny, ale nie są też pozytywni. Nic miłego Ci nie powiedzą, gdy Ty cały i cała aż pękasz z radości bo coś Ci wyszło, czujesz moc. Oni na to wzrusza ramionami, powiedzą bez entuzjazmu z grzeczności “fajnie”, są jak takie Zombie. Tacy nijacy.

To też nie jest odpowiednie środowisko. Wtedy nie masz żadnych bodźców. Widzisz wokół tylko szarość i zwyczajność, obojętność.

  • Z jednej strony może Cię to mobilizować, uświadamiając sobie, że nie chcesz tak dłużej żyć i dlatego robisz wszystko, aby żyć inaczej.
  • Ale z drugiej strony może Cię jak bagno wciągnąć ta obojętność. Zarazić może Twoje serce i też staniesz się takim martwym za życia.

Gdy jesteś w tym sam

Poza tym, nie mając wokół siebie żadnych osób, które tak jak Ty realizują swoje cele, stawiają sobie wyzwania, chcą zmiany w  swoim życiu i dążą do niej, to będąc sam w tej drodze, trudniej i dłużej Ci iść, gdyż wszystko sam musisz wymyślać.

Nie masz znikąd inspiracji.

Co jeśli działasz w grupie podobnych osób?

Jeśli działasz w grupie podobnych osób, może się okazać, że wiele rzeczy i sposobów na jakieś trudności, które właśnie Cię spotykają już ktoś wymyślił. Możesz porozmawiać o tym, jak sobie z tym czymś poradzić i często dostaniesz rozwiązanie na tacy.

A będąc sam z tym wszystkim, możesz nie wiedzieć o tych rozwiązaniach i wręcz latami borykać się  z czymś, z czym mógłbyś poradzić sobie w tydzień na przykład, dostając gotowe instrukcje co jak zrobić. Dostając wsparcie i doping, dostając pomysł i wizję.

Oni już tam doszli….

Dlatego tak ważne jest, abyś znalazł sobie grupę wsparcia. Gdzie po pierwsze są osoby podobne do Ciebie, ale po drugie są też osoby, które są dużo dalej niż Ty teraz. Które są już tam, gdzie Ty chcesz dojść. Które osiągnęły już to, co Ty chcesz osiągnąć, do czego zmierzasz. Które przeszły już tę drogę, którą TY teraz kroczysz. Gdyż te osoby skrócą Twoją drogę znacząco, bo już wiedzą jak najszybciej ją zrealizować i pomagają teraz innym w takiej społeczności

Mając dostęp do takiej społeczności, znacznie przyspieszysz swój rozwój osobisty i zawodowy. Twoja kariera może szybko wystrzelić w górę.

Gdzie są te wspierające społeczności?

Poszukaj takich społeczności, które Tobie będą odpowiadać. I gdy już znajdziesz, to nie wahaj się ani chwili, dołącz do takiej społeczności, ponieważ to co zyskasz jest bezcenne. Społeczności, które ja znalazłam i które mnie fascynują to:

ASBIRO YT | STRONA

Wyzwanie 90 dni Krzysztofa Króla YT | STRONA

Grupa Eliza Sarna YT | STRONA

Klub Sukces z Pasją YT | STRONA

uczelnia asbiro logo
klub sukces z pasja czy warto dolaczyc opinie

Obecnie jestem w ASBIRO i w Klubie Sukces z Pasją. Gorąco zachęcam Cię do dołączenia. Mam nadzieję, że widzimy się na pokładzie Klubu Sukces z Pasją 🙂 że ta społeczność, też Tobie odpowiada.

Te drobne pieniądze, które płacisz za dostęp do tej społeczności (zawsze trzeba zapłacić za uczestnictwo w dobrze zorganizowanej społeczności), to naprawdę symboliczna kwota za to, jak uczestnictwo w tym Kubie wpływać będzie na Ciebie, Twoje codzienne życie, Twój rozwój, Twoją karierę w biznesie online, Twoje relacje z innymi ludźmi, Twoje nastawienie do życia. Jak wzmocni Twoje wizje i cele, jaki POWER do realizacji swoich zadań dostaniesz. To wszystko jest BEZCENNE. A zapłata to tylko symboliczna kwota. Dołącz. 

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *