w 3 dni Usługa KONFIGURACJI DOMENY Z SERWISEM GETRESPONSE

 

Komu przyda się taka usługa:

 • osobom, które chcą, aby ktoś inny wykonał za nich te wszystkie techniczne sprawy
 • osobom, które nie znają się na tych wszystkich konfiguracjach z serwerami i nie chcą się tego uczyć, wolą aby ktoś inny im to zrobił raz dwa w 3 dni, zamiast się teraz tygodniami z tym grzebać i po drodze popełniać mnóstwo błędów
 • osobom, które doskonale się na tym wszystkim znają, ale mają inne, ciekawsze zajęcia do wykonania i po prostu wolą zlecić to komuś innemu, a same zająć się tym na co bardziej maja ochotę
 • osobom, którym zależy na czasie i chcą, aby to wszystko działało w ciągu kilku dni niezawodnie, a same musiałyby spędzić nad tym dużo więcej czasu i zamiast budować swój biznes, to musieliby się grzebać w jakiś totalnie nieznajomych kwestiach dla nich
 • osobom, które lubią wygodę
 • osobom którym zależy na profesjonalnej usłudze technicznej
joanna sitarz zdjecie

 

Pod klucz od A do Z
Oto co dla Ciebie wykonam
w ramach tej usługi:

 • ustawię DNS dla domeny
 • połączę domenę z serwerem
 • stworzę subdomenę na potrzeby Landing Page w Getresponse
 • ustawię rekord CNAME, aby subdomena dla Landing Page była aktywna i działała
 • stworze adres email na domenie
 • dodam ten adres email do Getresponse
 • uwierzytelnię domenę dodając do strefy DNS odpowiedni rekord TXT
 • ustawię przekierowanie poczty z nowego adresu na dowolnie wskazany inny adres Klienta, aby nie musiał logować się do nowej skrzynki, tylko mógł odbierać wiadomości w swojej ulubionej skrzynce email
 • podłączę aktywną subdomenę pod Getresponse Landing Page
 • uruchomię certyfikat SSL dla domeny – jest to obowiązkowe od lipca 2019 roku
 • wszystko to wykonuję w 3 dni (ustawienia DNS muszą się ustabilizować, dlatego potrzebujemy 3 dni) jeśli nie wystąpią żadne problemy techniczne niezależne ode mnie oczywiście
 • na koniec dostaniesz mój raport z listą wykonanych czynności i linkami wszystko w jednym miejscu zebrane. Tutaj zobacz przykład takiego raportu>>>

 

Co będę potrzebować od Ciebie:

 • dane do logowanie do serwisu, gdzie kupisz domenę lub masz kupioną, ale nie masz jej jeszcze połączonej z serwerem. Preferuję ten serwis do zakupu domeny >>>
 • dane do logowania na serwer, który kupisz, lub który masz już kupiony. Preferuję ten serwer >>>  (klikasz opcja hosting, tam opcja hosting www i tam najtańszy pakiet cyber_IN! 5GB wystarczy) 


147 zł
>tutaj kliknij, aby opłacić usługę<

 

Po opłaceniu skontaktuje się na email
w celu umówienia szczegółów wykonania tej usługi

Opinie moich zadowolonych klientów

Jestem mega zadowolona ze współpracy

Beata Jankowska opinia o Joanna Sitarz

Jestem mega zadowolona ze współpracy z Joasią. Wszystko przygotowała mi bardzo dokladnie. Dopilnowała każdego szczegółu, o którym ja nie miałam pojęcia. Dostałam konkretne wskazówki jak pracować dalej nawet po zakończeniu aktualnego zlecenia. Nieocenione dla mnie są również pomysły, które od niej dostałam a które nie były objęte naszą umową. Będę miała co robić przez długi czas, bo te pomysły się nie kończą. Podsumowując: konkret, konkret, konkret.

Beata Jankowska

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez internet…

AnnA Gniadek

Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko.

Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Potrafi przekuć te pokłady wiedzy i doświadczenia w rozwiązania dla osób, które tego potrzebują, dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie.

Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron). Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga.

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez Internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w Internecie i zarabianiu.

Anna Gniadek

Podziękowania dla Asi

Sylwia Kasprowicz

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online…

Izabela Macke

Bez mrugnięcia okiem polecam współprace z Joanną. Jest niesamowitymi szpecem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych.

Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanna. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki.

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela.

Izabela Jaworska

Polecam Szkolenia i Uslugi Asi Sitarz

Grzegorz Jaszewski

Sklep dostosowany do oczekiwań…

Anna Miodyńska

Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta.

Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.

Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!!

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj https://sklep.lifeinharmony.pl Anna Miodyńska

Anna Miodyńska

Funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze…

Justyna Dubel

Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy, i wyjaśniania ich prostym językiem.

Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach.

Tworzone przez Joannę dedykowane internetowe sklepy są funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługą, a w razie potrzeby, otrzyma na pewno niezbędną pomoc od Joanny.

Normalnie tego rodzaju platformy zazwyczaj kosztują krocie….Natomiast sklep Joanny to rozwiązanie, które nie tylko jest niezwykle konkurencyjne pod względem cenowym! To jest rozwiązanie, które swoją funkcjonalnością dorównuje platformom o wiele droższym!

Dlatego: po co masz przepłacać? U Joanny masz miłą i profesjonalną obsługę oraz niezwykle satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Mówię to z pełnym przekonaniem i moim zdaniem: warto posiadać taki sklep ?

Justyna Dubel

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność

Mariusz Gesicki opinia o Joanna Sitarz

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność! Doskonały kontakt, wszystko zgodnie z terminami a nawet szybciej. Rewelacyjna cena usługi. Wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone. Szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo otrzymałem wiele cennych porad i tipów dotyczących serwisu Getresponse. Jestem przekonany, że jeszcze wiele razy skorzystam z usług Asi i z przyjemnością polecę współpracę moim znajomym i partnerom biznesowym.

Mariusz Gęsicki

Dostosowana do każdego poziomu…

Grzegorz Jaszewski

Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana ta naprawdę do każdego poziomu tych własnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę.

Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu.

Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem mich szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moja stronę https://kodywdziecznosci.pl/ksiazka/

Grzegorz Jaszewski

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Piotr Idzik Opinia o Joanna Sitarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią, a korzystałem
z jej usług wiele razy i teraz też się nie zawiodłem. Co ma zrobić, zrobi to szybko i profesjonalnie. Jak trzeba podpowie co robić dalej z danym zagadnieniem, czy podeśle np. video gdzie wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Także jak najbardziej polecam jej osobę
jako kompetentną w tego rodzaju usługach.

Piotr Idzik

Dziękuję za piękną stronę www.tomaszdorniak.pl

Dziękuję za piękną stronę www.tomaszdorniak.pl zrealizowaną w bardzo szybki i profesjonalny sposób. Polecam Asię, ponieważ w bardzo prosty sposób wysyła instrukcje obsługi i edycji strony.

Tomasz Dorniak

Jestem mega zafascynowana współpracą

Alicja Nowacka opinia o Joanna Sitarz

Jestem mega zafascynowana współpracą z Joasią, wszystko starannie przemyślane. Praca naprawdę zasługuje na medal, zna się na tym co robi. Wszystkie wskazówki i materiały dostarczone w bardzo jasny i przejrzysty sposób, tak aby mi było łatwo do nich wracać. Filmiki wyjaśniające w prosty sposób co i jak dalej działać. To wszystko spowodowało, że to nie pierwsza nasza współpraca, ale już decyzja podjęta na kolejną część.
Polecam Joasię bo to profesjonalistka zna się na rzeczy.

Alicja Nowacka

Korzystałam z kursu Asi

Justyna Klepaczek opinia o Joanna Sitarz

Korzystałam z kursu Asi “Klient z Internetu”
To jest świetny kurs, bardzo poukładany, lecz potrzebowałam indywidualnego prowadzenia.
Asia jest osobą wymagającą, lecz bardzo konkretną i skuteczną. Lekcje z nią to sama przyjemność.🥰
Wszystko świetnie tłumaczy. ⚘️🌺
Bardzo dużo się przy niej nauczyłam za co dziękuję i polecam wszystkim🥰❤️.

Justyna Klepaczek