Usługa STworzenia prostego systemu pozyskiwania kontaktów na listę mailingową

 

Komu przyda się taki system:

 • osobom, które chcą odzyskać czas w swoim biznesie
 • osobom, które chcą mieć swój niezależny kanał komunikacji bez pośredników i bez opłat do osób, które ich obserwują
 • osobom, którym zależy na budowaniu relacji z Odbiorcami, fanami osobami wstępnie zainteresowanymi
 • osobom, które rozumieją, że podstawą sprzedaży online jest dobrze zbudowana relacja z osobami wstępnie zainteresowanymi
 • osobom, które chcą zautomatyzować swoje działania online
 • osobom świadczą (lub planują): wszelkie usługi online, sprzedają produkty wirtualne (ebooki, kursy online), posiadają sklepy online, rozwijają Marketing Sieciowy, prowadzą bloga
joanna sitarz zdjecie

 

Pod klucz od A do Z
Oto co dla Ciebie wykonam
w ramach tej usługi:

 • założę Tobie listę mailingową w narzędziu do mailingu GETRESPONSE (BEZPŁATNE narzędzie do pierwszych 500 adresów email w bazie)
 • wykonam stronę przechwytującą
  tutaj przykład takiej strony
 • na tę stronę wstawię formularz zapisu na Twoją listę
 • wykonam stronę podziękowania za zapis na listę
  tutaj przykład takiej strony
 • wykonam stronę info do odbioru obiecanego prezentu
  tutaj przykład takiej strony
 • wstawię automatyczną wiadomość wysyłaną do każdego od razu po zapisie na Twoją listę kontaktów
  tutaj przykład takiej wiadomości 
 • dostaniesz instrukcje wideo o tym jak samodzielnie możesz dodawać kolejne automatyczne wiadomości wysyłane do listy mailingowej
 • wykonam stronę z polityką prywatności (treść polityki prywatności dostarczasz Ty lub ja wygeneruję ją z darmowych generatorów nie biorę odpowiedzialności za treść polityki
  tutaj obejrzyj wideo na ten temat)
 • stworzę i dodam do formularza pola RODO czyli zgody na przetwarzanie danych i akceptacja polityki prywatności
 • stworzę subdomenę do Twojego adresu, aby Twoja strona wyświetlała się pod ładnym adresem
 • wszystko poustawiam na serwerze tak, aby działało
 • jeśli nie masz adresu email na własnej domenie to stworzę takowy i podłączę pod Twój system mailingowy
 • na koniec dostaniesz mój raport z listą wykonanych czynności i linkami wszystko w jednym miejscu zebrane

 

Co będę potrzebować od Ciebie:

 • potrzebujesz dostarczyć mi Twój PREZENT, który chcesz dostarczyć w zamian za zapis na Twoją listę mailingową (Twój jakiś PDF, ebook, instrukcja czegoś, wideo, audio, coś wartościowego dla Twojego Odbiorcy)
 • (opcjonalnie) krótkie wideo (30 sekund-max 2 minuty) na stronę podziękowania. Dokładnie powiem Tobie co potrzebujesz powiedzieć na tym wideo (opcjonalnie, tylko wtedy kiedy chcesz wpłynąć na efektywność budowania swojej marki online)
 • dane do wygenerowania treści Twojej polityki prywatności (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, kontaktowy adres email, prywatne lub firmy jeśli posiadasz) lub jeśli posiadasz to gotową treść Twojej polityki prywatności

GRATULACJE! Trafiłeś na promocję!

Cena jest w tej chwili obniżona o -50% !! OKAZJA!!

teraz zapłać zamiast
500 zł

tylko połowę:
250 zł
>tutaj kliknij, aby opłacić usługę<

 

Po opłaceniu otrzymasz email
z krotką ankietą do umówienia pierwszego spotkania
w sprawie wykonania tej usługi

Opinie moich zadowolonych klientów

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji
pola oceny

Jestem mega zadowolona ze współpracy

Jestem mega zadowolona ze współpracy z Joasią. Wszystko przygotowała mi bardzo dokladnie. Dopilnowała każdego szczegółu, o którym ja nie miałam pojęcia. Dostałam konkretne wskazówki jak pracować dalej nawet po zakończeniu aktualnego zlecenia. Nieocenione dla mnie są również pomysły, które od niej dostałam a które nie były objęte naszą umową. Będę miała co robić przez długi czas, bo te pomysły się nie kończą. Podsumowując: konkret, konkret, konkret.

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność

Współpraca z Joasią to wielka przyjemność! Doskonały kontakt, wszystko zgodnie z terminami a nawet szybciej. Rewelacyjna cena usługi. Wszystko dokładnie krok po kroku wytłumaczone. Szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo otrzymałem wiele cennych porad i tipów dotyczących serwisu Getresponse. Jestem przekonany, że jeszcze wiele razy skorzystam z usług Asi i z przyjemnością polecę współpracę moim znajomym i partnerom biznesowym.

Jestem mega zafascynowana współpracą

Jestem mega zafascynowana współpracą z Joasią, wszystko starannie przemyślane. Praca naprawdę zasługuje na medal, zna się na tym co robi. Wszystkie wskazówki i materiały dostarczone w bardzo jasny i przejrzysty sposób, tak aby mi było łatwo do nich wracać. Filmiki wyjaśniające w prosty sposób co i jak dalej działać. To wszystko spowodowało, że to nie pierwsza nasza współpraca, ale już decyzja podjęta na kolejną część.
Polecam Joasię bo to profesjonalistka zna się na rzeczy.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Joasią, a korzystałem
z jej usług wiele razy i teraz też się nie zawiodłem. Co ma zrobić, zrobi to szybko i profesjonalnie. Jak trzeba podpowie co robić dalej z danym zagadnieniem, czy podeśle np. video gdzie wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Także jak najbardziej polecam jej osobę
jako kompetentną w tego rodzaju usługach.

Funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze…

Polecam współpracę z Joanną. Potrafi inspirować inne osoby do pozytywnej zmiany. Posiada przy tym niesamowity dar do tłumaczenia trudnych rzeczy, i wyjaśniania ich prostym językiem.

Oprócz tego, że to osoba godna zaufania i prawdziwa liderka, jednocześnie doskonale potrafi pomóc w tak zwanych technicznych sprawach.

Tworzone przez Joannę dedykowane internetowe sklepy są funkcjonalne i jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługą, a w razie potrzeby, otrzyma na pewno niezbędną pomoc od Joanny.

Normalnie tego rodzaju platformy zazwyczaj kosztują krocie….Natomiast sklep Joanny to rozwiązanie, które nie tylko jest niezwykle konkurencyjne pod względem cenowym! To jest rozwiązanie, które swoją funkcjonalnością dorównuje platformom o wiele droższym!

Dlatego: po co masz przepłacać? U Joanny masz miłą i profesjonalną obsługę oraz niezwykle satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Mówię to z pełnym przekonaniem i moim zdaniem: warto posiadać taki sklep ?

Sklep dostosowany do oczekiwań…

Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta.

Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.

Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!!

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj https://sklep.lifeinharmony.pl Anna Miodyńska

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez internet…

Serdecznie polecam współpracę z Asią wszystkim osobom, które potrzebują rozwiązań technicznych z ukierunkowaniem na swoje cele biznesowe, ale nie tylko.

Asia jest osobą, która potrafi dzielić się wiedzą i ogromnym doświadczeniem w bardzo przystępny sposób językiem zrozumiałym dla każdego. Potrafi przekuć te pokłady wiedzy i doświadczenia w rozwiązania dla osób, które tego potrzebują, dając tym samym merytoryczne i mentalne wsparcie.

Witryna, która zakupiłam u Asi to świetne rozwiązanie (Cztery w jednym, czyli sklep+platforma kursowa + blog + kreator stron). Zyskałam sporo czasu, który musiałabym poświęcić na budowanie sklepu, platformy kursowej, stron przechwytujących i innych stron lądowania oraz bloga.

Witryna bardzo ułatwiła mi pracę i zarabianie przez Internet dlatego polecam innym osobą to rozwiązanie, jeśli myślą o zaistnieniu w Internecie i zarabianiu.

Dostosowana do każdego poziomu…

Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana ta naprawdę do każdego poziomu tych własnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę.

Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu.

Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem mich szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moja stronę https://kodywdziecznosci.pl/ksiazka/

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online…

Bez mrugnięcia okiem polecam współprace z Joanną. Jest niesamowitymi szpecem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych.

Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanna. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki.

Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela.

Korzystałam z kursu Asi

Korzystałam z kursu Asi “Klient z Internetu”
To jest świetny kurs, bardzo poukładany, lecz potrzebowałam indywidualnego prowadzenia.
Asia jest osobą wymagającą, lecz bardzo konkretną i skuteczną. Lekcje z nią to sama przyjemność.🥰
Wszystko świetnie tłumaczy. ⚘️🌺
Bardzo dużo się przy niej nauczyłam za co dziękuję i polecam wszystkim🥰❤️.

Podziękowania dla Asi

Polecam Szkolenia i Uslugi Asi Sitarz

Dziękuję za piękną stronę www.tomaszdorniak.pl

Dziękuję za piękną stronę www.tomaszdorniak.pl zrealizowaną w bardzo szybki i profesjonalny sposób. Polecam Asię, ponieważ w bardzo prosty sposób wysyła instrukcje obsługi i edycji strony.