Doinstalowanie modułu KURSY ONLINE
z licencją, na istniejącej już stronie w WordPress.

Doinstalowanie kup za 1497 zł
miniatura jak zainstalowac wlasna platforme do kursow online

OPIS USŁUGI: Jeśli posiadasz już swoją działającą stronę www, która jest oparta o WordPress, np. blog, czy sklep, albo stronę wizytówkę i chcesz sobie rozbudować ją o dodatkową funkcjonalność, aby móc sprzedawać KURSY ONLINE, to ja mogę dla Ciebie wykonać taką rozbudowę. Moduł, ktory Tobie zainstaluję to KURSY ONLINE w TUTOR LMS. To pozwoli Tobie na dodawanie kursów online sekcji i lekcji, a Twoim kursantom na wygodną realizację zakupionego kursu. Twoje Kursy Online możesz rozdawać bezpłatnie lub sprzedawać. Otrzymujesz roczną licencję na ten moduł. Licencja nie jest konieczna, aby ten moduł KURSY ONLINE działał i aby móc sprzedawać kursy online, jednak mając licencję masz dodatkowe możliwości takie jak np. możesz wystawiać automatyczne certyfikaty Twoim kursantom, którzy ukończą Twoje kursy i jeszcze wiele innych dodatkowych rzeczy umożliwia licencja. Dostajesz ode mnie tę licencję GRATIS, gdy skorzystasz z mojej usługi. Cena tej licencji u producenta to 600 zł. Otrzymujesz też dostęp do instrukcji wideo o tym jak używać tego modułu KURSY ONLINE, czyli jak dodawać tam swoje lekcje kursów, jak tworzyć sekcje, jak wstawiać materiały do kursu takie jak wideo, pdf, tekst, obrazki, jak tworzyć opisy kursów i wiele więcej. Otrzymujesz także dostęp do zamkniętej grupy klientów gdzie zawsze mozesz zadawać pytania na temat zainstalowanego modułu KURSY ONLINE, gdyby coś było nie jasne, czegoś nie wiesz jak zrobić, otrzymasz wsparcie.

Doinstalowanie kup za 1497 zł Pytania?

Doinstalowanie modułu KURSY ONLINE
bez licencji, na istniejącej już stronie w WordPress.

Doinstalowanie kup za 997 zł
miniatura jak zainstalowac wlasna platforme do kursow online

OPIS USŁUGI: Jeśli posiadasz już swoją działającą stronę www, która jest oparta o WordPress, np. blog, czy sklep, albo stronę wizytówkę i chcesz sobie rozbudować ją o dodatkową funkcjonalność, aby móc sprzedawać KURSY ONLINE, to ja mogę dla Ciebie wykonać taką rozbudowę. Moduł, ktory Tobie zainstaluję to KURSY ONLINE w TUTOR LMS. To pozwoli Tobie na dodawanie kursów online sekcji i lekcji, a Twoim kursantom na wygodną realizację zakupionego kursu. Twoje Kursy Online możesz rozdawać bezpłatnie lub sprzedawać. W tej instalacji nie ma licencji na ten moduł. Licencja nie jest konieczna, aby ten moduł KURSY ONLINE działał i aby móc sprzedawać kursy online. Producent tego modułu zezwala na legalną i swobodną sprzedaż kursów online bez licencji na ten moduł. Wtedy nie masz po prostu dodatkowych udogodnień i możliwości takich jak np. wystawianie automatycznych certyfikatów Twoim kursantom, którzy ukończą Twoje kursy i innych dodatkowych rzeczy. Po instalacji otrzymujesz ode mnie dostęp do instrukcji wideo o tym, jak używać tego modułu KURSY ONLINE, czyli jak dodawać tam swoje lekcje kursów, jak tworzyć sekcje, jak wstawiać materiały do kursu takie jak wideo, pdf, tekst, obrazki, jak tworzyć opisy kursów i wiele więcej. Otrzymujesz także dostęp do zamkniętej grupy klientów, gdzie zawsze mozesz zadawać pytania na temat zainstalowanego modułu KURSY ONLINE, gdyby coś było nie jasne, czegoś nie wiesz jak zrobić, otrzymasz wsparcie.

Doinstalowanie kup za 997 zł Pytania?

Doinstalowanie modułu SKLEP z automatycznymi płatnościami
na istniejącej już stronie w WordPress

Doinstalowanie kup za 1197 zł
jak ustawic sklep na wordpress obrazek uslugi

OPIS USŁUGI: Jeśli posiadasz już swoją działającą stronę www, która jest oparta o WordPress, np. blog, albo stronę wizytówkę i chcesz sobie rozbudować ją o dodatkową funkcjonalność SKLEPU, aby móc rozpocząć dowolną sprzedaż na swojej stronie, to ja mogę dla Ciebie wykonać taką rozbudowę. Moduł, ktory Tobie zainstaluję to SKLEP NA WORDPRESS. To pozwoli Tobie na sprzedaż wszystkiego co tylko zechcesz. Dzięki temu modułowi możesz sprzedawać produkty wirtualne/cyfrowe takie jak: ebooki, nagrania wideo np. ze spotkań na webinarze czy Zoom, lub jakiś Twoich instrukcji wideo, poradniki w formatach pdf, txt, doc, czy jakiejkolwiek innej cyfrowej formie, oraz wszelkie inne produkty cyfrowe, czyli takie, do których dostęp wysyła się na email. Możesz sprzedawać również produkty fizyczne, takie, które pakuje się i wysyła pocztą, kurierem czy do Paczkomatu. Możesz sprzedawać także usługi oraz konsultacje czy mentoring. SKLEP jest zautomatyzowany, czyli Twoi klienci po zakupie dostają automatycznie login i hasło do logowania aby mogli odebrać sobie np. produkty cyfrowe od razu po zakupie. SKLEP ma podłączone bramki płatności takie jak PayPal, Tpay, Blik i inne, aby klient mógł wygodnie i szybko zapłacić. Dostajesz dostęp do instrukcji wideo o tym jak używać tego sklepu, jak dodawać tam swoje produkty, usługi. Otrzymujesz dostep do grupy wsparcia zawsze możesz zadawać pytania dotyczące używania sklepu online, który Tobie zainstaluję.

Doinstalowanie kup za 1197 zł Pytania?

Kompleksowe ustawienie własnej domeny
w programie GETRESPONSE
dla adresu email i stron lądowania

Ustawienie domeny kup za 147 zł
baner sklep internetowy z kursami online

OPIS USŁUGI: Jeśli korzystasz z systemu do email marketingu Getresponse i chcesz maksymalnie zoptymalizować działanie tego systemu wtedy konieczne jest dodać swój własny adres email na swojej własnej domenie i wszystko odpowiednio połączyć z hostingiem, aby dostarczalność wiadomości email była jak najwyższa. Aby to zrobić należy wykupić domenę, wykupić hosting, połączyć domenę z hostingiem, stworzyć na hostingu własny adres email, uwierzytelnić domenę na hostingu rekordem TXT w strefie DNS.

Jeśli dodatkowo chcesz tworzyć strony lądowania w Getresponse wtedy warto połączyć je z własną domeną, a najlepiej subdomeną. W takim wypadku należy stworzyć na hostingu subdomenę, ustawić dla niej certyfikat ssl, ustawić rekord CNAME w strefie DNS. Jeśli te zagadnienia są dla Ciebie zbyt skomplikowane i nie chcesz samodzielnie się uczuć jak się to wszystko robi, to możesz wykupić usługę ustawienia tego wszystkiego.

Zrobię to dla Ciebie w 3 dni max 7. Połączę Twoją domenę z Getresponse, wszystko ustawię uwierzytelnię tak aby, Twój adres emial działał prawidłowo i abyś mógł tworzyć strony lądowania pod własnym adresem.
Na koniec otrzymasz raport wykonanej usługi i wszystkie niezbędne instrukcje i informacje.

Ustawienie kup za 147 zł Pytania?

Stworzenie zautomatyzowanego
SYSTEMU POZYSKIWANIA KONTAKTÓW
w oparciu o Getresponse czyli strona
z Lead Magnetem, automatyczny email 

Tutaj kup usługę za 497 zł

OPIS USŁUGI: Jeśli chcesz skutecznie zarabiać a więc sprzedawać w swoim biznesie online, to jednym z kluczowych elementów jest odpowiednia baza kontaktów email, którym w późniejszym etapie będzie można zaproponować zakup czegoś. Jest to absolutny fundament do skutecznej sprzedaży online poprzez automatyczne lejki marketingowo-sprzedażowe. Jednak zanim taki lejek stworzysz możesz już rozpocząć pierwszy etap czyli zbieranie bazy kontaktów email. Aby stworzyć taki system pozyskiwania kontaktów potrzebować będziesz tak zwany LEAD MAGNET, czyli bezpłatny prezent, który rozwiązuje jakiś palący problem Twojej grupy docelowej. W zamian za obietnicę dostarczenia tego prezentu prosisz o adres email osoby zainteresowane otrzymaniem tego bezpłatnego materiału. Może to być materiał w dowolnej cyfrowej postaci np.: wideo, tekst, pdf, audio. Osoba zainteresowana po wpisaniu swojego adresu email do formularza zapisu od razu zobaczy tak zwaną stronę podziękowania za zapis, oraz jednocześnie na jej podany adres email zostaje automatycznie wysłana wiadomość email z linkiem do strony, na której może odebrać obiecany materiał. Oto właśnie jest system pozyskiwania kontaktów. W tym momencie posiadasz kontakt email do osoby potencjalnie zainteresowanej tym co chcesz później sprzedać. Od tego momentu możesz się z nią kontaktować poprzez wysyłanie wiadomosci email. Do tego możesz w dowolnym momencie dorobić kolejne elementy lejka sprzedażowego. Czyli na przykład stronę z zapisem na webinar, stronę ofertową, stronę do rezerwacji spotkania z Tobą w automatycznym kalendarzu i inne.

W systemie pozyskiwania kontaktów biorą zatem udział następujące strony: Strona z obietnicą wysłania darmowego materiału w zamian za zapis na listę mailingową (tak zwana strona przechwytująca), strona podziękowania, która wyskakuje po zapisie na listę, strona do pobrania obiecanego bezpłatnego prezentu. Oprócz tego występują tutaj takie elementy jak: formularz zapisu na listę mailingową, uruchomiona lista mailingowa, na którą zapisują się zainteresowane osoby, strona z polityką prywatności, pola zgody RODO, automatyczna wiadomość email wysyłana od razu po zapisie. Wszystkie te elementy wykonuję w tej usłudze. Darmowy prezent, który chcesz rozdawać w zamian za zapis na listę należy stworzyć samodzielnie i dostarczyć mi go, abym mogła go ustawić tak, by osoba zainteresowana mogła go otrzymać po zapisie na Twoją listę mailingową. Wszystko ustawiam i podłączam tak, aby działało. System ten tworzę w narzędziach Getresponse, ktore należy sobie uruchomić i dać mi dostęp (login, hasło) abym mogla tam ten system dla Ciebie stworzyć. 

Tutaj kup usługę za 497 zł Pytania?

Stworzenie zautomatyzowanego
SYSTEMU POZYSKIWANIA KONTAKTÓW
I SPRZEDAŻY czyli lejek sprzedażowy w Getresponse

Tutaj kup usługę za 4997 zł

OPIS USŁUGI: Jeśli chcesz skutecznie zarabiać a więc sprzedawać w swoim biznesie online, to jednym z kluczowych elementów jest odpowiednia baza kontaktów email, którym w późniejszym etapie będzie można zaproponować zakup czegoś. Jest to absolutny fundament do skutecznej sprzedaży online poprzez automatyczne lejki marketingowo-sprzedażowe. Taki lejek składa się z wielu elementów. Pierwszym etapem jest zbieranie bazy kontaktów email. Aby stworzyć taki system pozyskiwania kontaktów email potrzebować będziesz tak zwany LEAD MAGNET, czyli bezpłatny prezent, który rozwiązuje jakiś palący problem Twojej grupy docelowej. W zamian za obietnicę dostarczenia tego prezentu prosisz o adres email osoby zainteresowane otrzymaniem tego bezpłatnego materiału. Może to być materiał w dowolnej cyfrowej postaci np.: wideo, tekst, pdf, audio. Osoba zainteresowana po wpisaniu swojego adresu email do formularza zapisu od razu zobaczy tak zwaną stronę podziękowania za zapis, oraz jednocześnie na jej podany adres email zostaje automatycznie wysłana wiadomość email z linkiem do strony, na której może odebrać obiecany materiał. Oto właśnie jest system pozyskiwania kontaktów.

W tym momencie posiadasz kontakt email do osoby potencjalnie zainteresowanej tym co chcesz później sprzedać. Od tego momentu możesz się z nią kontaktować poprzez wysyłanie wiadomosci email. Dalej w lejku występują kolejne elementy, w zależności jaką ścieżkę chcesz stworzyć. Może to być na przykład zaproszenie na webinar, na którym na końcu przedstawisz ofertę, strona z ofertową, ograniczenie w czasie np. licznik odmierzający czas na skorzystanie z oferty, może to być również strona do rezerwacji spotkania z Tobą w automatycznym kalendarzu. Jest tutaj też zaprojektowana z góry kolejka wiadomości email, która będzie wysyłana każdej zainteresowanej osobie, dzięki czemu uwalnia to Twój czas, bo nie robisz tego ręcznie.

Zanim wykonam usługę najpierw spotykam się z Tobą na omówienie ścieżki Twojego klienta prowadzącej do zakupu. Wszystkie treści an strony Ty mi dostarczasz ja wykonuję ten lejek technicznie za Ciebie, jednak Ty tworzysz materiały takie jak treści, teksty, wideo czy tekst na stronę ofertową. W cenie tej usługi są zawarte konsultacje ze mną w sprawie tworzenia tych potrzebnych materiałów. Wszystko ustawiam i podłączam tak, aby działało.

System ten tworzę w narzędziach Getresponse, ktore należy sobie uruchomić i dać mi dostęp (login, hasło) abym mogla tam ten system dla Ciebie stworzyć. 

Tutaj kup usługę za 4997 zł Pytania?