Jak Polak Zarobił 6 Milionów Złotych Na Kursie Online?

Zapraszam Cię do obejrzenia wideo Mała Wielka Firma, w którym jest wywiad z Maciejem, który stworzył kurs online, na którym zarobił 6 milionów złotych. Na rynku anglojęzycznym nie jest to jakieś szczególnie duże osiągnięcie, ale rynek anglojęzyczny jest tysiące razy większy od polskiego. Dlatego na rynku polskim jest to ogromne osiągniecie. Maciej mówi tu, że postawił na listę mailingową. Jest to absolutna podstawa także w moich działaniach. Tego uczę też moich klientów. 

Jeśli też chcesz zacząć budować swoją platformę do kursów online to postaw na odpowiednie narzędzia od samego początku.

Polecam Tobie WORDPRESS jako narzędzie do prowadzenia swojej strony, gdzie możesz wstawiać swoje kursy, czy prowadzić blog, oraz mieć różne podstrony jak np. Współpraca, oraz strony do rozdawania bezpłatnych prezentów i budowania w ten sposób listy mailingowej.

Jeśli z kolei budujesz marketing sieciowy, to podstawą tego, że ludzie właśnie do Ciebie będą chcieli się dołączyć jest fakt, że dasz im wartość dodaną.

Taką wartością dodaną mogą być wszelkie Twoje poradniki (pdf, audio, wideo), instrukcje, wskazówki, konsultacje, kursy online. Coś co dajesz od siebie ucząc Twoich partnerów nowego zawodu, budowania marki w sieci i polecania różnych rozwiązań czy produktów oraz systemu biznesu. Dzieląc się z nimi tak naprawdę tym co Ty sam sama się nauczyłeś.

Aby gdzieś te wszystkie materiały wstawić, przyda się właśnie taka platforma, którą instaluję dla Biznesu Online. Na niej możesz te wszystkie swoje instrukcje, wskazówki, nagrania czy ebooki, poradniki wstawić, i Twoi  Partnerzy mogą to sobie w łatwy i przyjemny sposób odebrać. Dzięki temu edukują się jak działać w Twoim zespole najefektywniej i osiągać wyniki.

Gdy Ty zaczniesz gromadzić sobie takie materiały na swojej stronie, to nowi ludzie chętniej się do Ciebie dołączą, gdyż od Ciebie dostaną wyjątkowe wsparcie, czego większość osób działających w tej branży nie ma i nie oferuje nowym partnerom. Warto postawić na odpowiednie narzedzia do budowania pozycji lidera już od samego początku.

Tutaj zobacz więcej o gotowej stronie dla biznesu online