Twoja Gotowa Strona Dla Biznesu Online

Masz pytania? Napisz do mnie 🙂

  Joanna Sitarz zdjecie do zakladki kontakt

  Joanna Sitarz
  kontakt@joannasitarz.pl

  Instalatorka Gotowej Strony

  Zorganizowałam tę ofertę oraz jej realizację. Stworzyłam Gotową Stronę najpierw sama dla siebie, ponieważ potrzebowałam takiej strony w swoim Biznesie Online. Co raz więcej osób pytało mnie o takie instalacje, dlatego zaczęłam sprzedawać swoją usługę ludziom, którzy tak jak ja chcą rozwijać swój biznes Online oparty o pasję, doświadczenie i swoją wiedzę. Zajmuję się wszystkimi technicznymi kwestiami na Gotowej Stronie, dzięki temu Ty możesz oddać się swojej pasji. Ja poskładam Tobie wszystko tak jak trzeba na Twojej stronie, ponieważ tym jest moja pasja 🙂 Pozwól mi robić to co kocham, a Ty zajmij się tym, co TY KOCHASZ ❤ i zacznij na tym zarabiać.

  Joanna Sitarz zdjecie do zakladki kontakt

  15 min konsultacji bezpłatnie

  Jeśli potrzebujesz dłuższej rozmowy indywidualnej dotyczącej różnych kwestii budowania biznesu online, to możesz skorzystać z pakietów konsultacji. Najpierw napisz od mnie przez formularz kontaktowy, w czym potrzebujesz pomocy. 15 min konsultacja będzie bezpłatnie UMÓW TUTAJ i jeśli będziesz chcieć dłużej omówić temat to możesz wtedy skorzystać z opcji na konsultacje płatne:

  Skorzystaj także ze wsparcia specjalistów. Razem z Tobą stworzymy świetny zespół:

  Mentorka, daje kopa w dupę do działania. Jeśli ciągle się kręcisz w kółko, masz wątpliwości, brak wiary w swoje możliwości, milion pomysłów, ale gorzej z działaniem, to koniecznie polecam Tobie konsultacje z Anną Antoniak. Ona jak weźmie Cię w obroty, to od razu staniesz do pionu, zaczniesz działać i budować swoją najlepszą przyszłość.

  anna antoniak mentorka jak rozwinac biznes online

  Anna Antoniak
  kontakt@ludziesukcesu.com

  Specjalista od reklamy na FB. Jego Klienci osiągają niesamowite efekty, przy bardzo niewielkich budżetach reklamowych. Jeśli szukasz specjalisty z tej dziedziny to polecam Kamila. Najlepiej zainwestuj w indywidualną współpracę.

  kamil fiszer reklama na fb jak zarabiac online

  Kamil Fiszer
  kontakt@kamilfiszer.online