Stwórz pasywny dochód online – zacznij sprzedawać cyfrowe produkty!

Startuj z pełnym zapleczem do e-biznesu Gotowa instalacja WordPress!

Posłuchaj co dostaniesz w tej Gotowej Instalacji WordPress!

Kupując teraz na tej stronie tę Gotową Instalację otrzymasz

dodatkowe BONUSY warte 1511 zł

które dorzucam tylko tutaj TERAZ!

697 zł

BONUSY są TYLKO na tej stronie!

To NAGRODA dla osób,

które szybko podejmują decyzje!

Tutaj kliknij aby kupić instalacje wraz z BONUSAMI w tej jednej cenie

TWOJE INFORMACJE SĄ W 100% BEZPIECZNE

Więc.....

albo

... długimi tygodniami uczysz się jak instalować WordPress...

...jak ustawiać te wszystkie wtyczki, żeby działały, jakie w ogóle wtyczki są potrzebne, dłubiesz się w tym dniami i nocami.... a jak już w końcu ustawisz to i tak nie masz pewności, że dobrze... no i na koniec jeszcze trzeba nauczyć się tego używać...

albo

...w kilka dni odbierasz gotową i ustawioną instalację WordPress...

...w 1 do 7 dni otrzymujesz wszystko gotowe, wszystkie wtyczki są już zainstalowane, wszystko jest już uruchomione, dostajesz gotową, działającą platformę z tymi wszystkimi ustawionymi elementami: sklep, platforma kursowa itd... Twoim zadaniem jest zacząć tego używać...

697 zł

CIEBIE zapewne to dotyczy!

Oto dlaczego nie warto samodzielnie instalować WORDPRESS kiedy nie jest się specjalistą od tego:

Który z tych powodów dla Ciebie będzie najważniejszy, aby skorzystać z tej gotowej instalacji?

 1. Brak technicznej wiedzy: Niektórzy ludzie mogą czuć się niekomfortowo z technicznymi aspektami instalacji WordPress, takimi jak konfiguracja serwera, baza danych, ustawienia wtyczek itp.

 2. Czas i wysiłek: Instalacja WordPress może być czasochłonna, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z tego typu platformami. Niektórzy wolą skupić się na innych aspektach swojego biznesu niż na technicznych szczegółach instalacji.

 3. Ryzyko popełnienia błędów: Instalacja WordPress może być delikatnym procesem, a błędy mogą prowadzić do problemów z funkcjonowaniem strony lub bezpieczeństwem. Niektórzy wolą uniknąć ryzyka popełnienia błędów poprzez skorzystanie z gotowej instalacji.

 4. Brak dostępu do odpowiednich zasobów: Niektóre osoby mogą nie mieć dostępu do odpowiednich zasobów, takich jak serwer hostingowy, odpowiednie wtyczki, które są niezbędne do poprawnej i funkcjonalnej instalacji WordPress.

 5. Chęć skupienia się na biznesie: Niektórzy przedsiębiorcy wolą skupić się na swoim biznesie i strategiach marketingowych, niż na technicznych aspektach instalacji i konfiguracji WordPress.

Wybór gotowej instalacji WordPress może więc być atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą szybko i bezproblemowo rozpocząć swój biznes online, mając pewność, że platforma jest już skonfigurowana przez specjalistę i gotowa do biznesu online zarabiania na wiedzy!

Kupując na tej stronie ZYSKUJESZ dodatkowe BONUSY

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i odbierz GRATIS moje inne kursy wspierające rozwój Twojego biznesu online!

1511zł

wartość

BONUSÓW

Dostosowana do każdego poziomu…

“Polecam każdemu kto prowadzi działalność jakąkolwiek w Internecie. Dlatego, że wiedza Asi jest dostosowana ta naprawdę do każdego poziomu tych własnie osób, posiada bardzo różnorodną wiedzę. Laserowo skierowaną na rozwój osób i ich działalności pod kątem nowoczesności czyli tak jak teraz trendem jest działanie w Internecie. Warto zainteresować się tym tematem, aby swoją firmę przenieść do Internetu. Moja strona jest wynikiem naszej współpracy i owocem mich szkoleń, które dostałem od Asi. Zapraszam na moją stronę https://kodywdziecznosci.pl/ksiazka/" *

Grzegorz Jaszewski
izabela jaworska opinia o joanna sitarz
Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online…

“Bez mrugnięcia okiem polecam współprace z Joanną. Jest niesamowitymi szpecem od trudnych systemów internetowych i sprzedażowych. Rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe do nauczenia stają się proste po rozmowie z Joanna. Potrafi w prosty sposób pokazać jak wielkiego słonia, nie do połknięcia na raz, można zjeść przy pomocy małej łyżeczki. Skutecznie buduje systemy do sprzedaży online. Potrafi z niesamowitą intuicją zrozumieć potrzeby klienta i sprostać jego potrzebom. Polecam współpracę. Jakość jest najwyższych lotów, a cena dostępna dla każdego portfela." *

Izabela Jaworska
*To jest genialne narzedzie i polecam każdemu…
Malwina Dąbkowska
*Ja z tej platformy korzystam przy każdym moim kursie...
Anna Kromska

*Konkretne wyniki nie są gwarantowane. Rzeczywiste wyniki klientów mogą się różnić od siebie. Wyniki zależą od wielu czynników.

9 Najciekawszych Funkcji tej gotowej platformy WordPress...

Funkcja #1

Kursy online

Możesz stworzyć kursy online: wideo, audio, pdf i udostępniać je na platformie kursowej klientom. Klient widzi ile lekcji juz przerobił, może dostać certyfikat.

Funkcja #2

Sklep WWW

Możesz sprzedawać bez ograniczeń produkty cyfrowe i fizyczne w swoim sklepie. Może zaproponujesz swoim fanom kubki z logo Twojej marki lub notesy?

Funkcja #3

Blog

W każdej chwili możesz rozpocząć pisanie bloga, który usytuuje Cię na pozycji eksperta i specjalisty. Blog tez ułatwia pozycjonowanie Twojej witryny w Google.

Funkcja #4

Lejki Sprzedażowe

Stwórz skomplikowane lejki sprzedażowe, które automatycznie prowadzą klientów przez proces zakupu. Dzięki temu możesz efektywniej konwertować swoich odwiedzających w klientów i zwiększyć swoje przychody.

Funkcja #5

Automatyczny Dostęp

Zapewnij swoim klientom automatyczny dostęp do zakupionych kursów i produktów cyfrowych. Użytkownicy będą mogli natychmiast rozpocząć korzystanie z zakupionych materiałów, co zwiększa ich satysfakcję i lojalność.

Funkcja #6

Łatwa Edycja Treści

Nawet jeśli nie masz doświadczenia technicznego ta platforma umożliwia łatwe dodawanie treści. Nawet laik może szybko publikować nowe treści na swojej stronie, co pozwala ci skupić się na tworzeniu wartościowych materiałów dla swojej publiczności.

Funkcja #7

Strona Wizytówka

Stwórz profesjonalną stronę wizytówkę, która pomoże Tobie zaprezentować swoje usługi, portfolio i kontakt do klientów. Ta platforma oferuje proste narzędzia do tworzenia eleganckich i funkcjonalnych stron, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Funkcja #8

Możliwość Rozbudowy

Twoja działalność rośnie? Gotowa platforma zapewnia elastyczność i skalowalność, dzięki czemu możesz łatwo rozbudowywać swoją stronę wraz z rozwojem biznesu. Dodawaj nowe funkcje i moduły, aby sprostać zmieniającym się potrzebom Twojej firmy.

Funkcja #9

Płatności Subskrypcyjne

Oferuj swoim klientom możliwość płatności subskrypcyjnych, dzięki którym regularnie będą korzystać z Twoich usług i produktów. Płatności subskrypcyjne pozwalają Tobie budować stabilny i przewidywalny dochód, jednocześnie zapewniając klientom ciągły dostęp do wartościowych treści i produktów.

697 zł

Twój klucz do sukcesu w e-biznesie:

Gotowa Instalacja WordPress!

Dodatkowo odbierz BONUSY dostępne tylko przy zakupie na tej stronie!

Masz pytania?

To Twój SZACH MAT w biznesie online

Zbuduj swój biznes online

w mgnieniu oka!

Co zyskasz korzystając tej gotowej instalacji...

697 zł

Gotowa instalacja WordPress dla Twojego Sukcesu Online!

eBiznesPACK START

 • sklep www
 • platforma do kursów online
 • blog
 • wysyłka INPOST paczkomat/kurier
 • strony lądowania
 • lejki sprzedażowe
 • strony wizytówki
 • płatności online
 • płatności subskrypcyjne
 • prosty edytor stron przeciągnij upuść

BONUSY

Wartość BONUSÓW

1511 zł

Teraz na tej stronie płacisz TYLKO

697 zł

Płacisz JEDEN raz, używasz bez abonamentów
(opłata za hosting 120zł/rok pół roku GRATIS)
(bez możliwości przeniesienia na inny hosting)

Co będzie po zakupie...

Jak przebiega uruchomienie Twojej platformy, gdy dokonasz zakupu na tej stronie:

KROK 1 : ANKIETA

Wypełniasz specjalną ankietę, w której wskazujesz na konkretne elementy jakie ma zawierać Twoja platforma. Będą tam pytania między innymi o to czy platforma ma być uruchomiona na Twojej domenie wraz z instrukcją jak kupić swoją domenę, z jakich płatności online chcesz korzystać.

KROK 2 : INSTALACJA 1-7 dni

Uruchamiam Twoją Platformę: Po otrzymaniu wypełnionej od Ciebie ankiety w ciągu 1-7 dni roboczych (najczęściej 1-2 dni) uruchamiam Twoją platformę. Gdy ją uruchomię otrzymasz informacje na email o tym fakcie i info jak odebrać dostęp do instrukcji.

KROK 3 : INSTRUKCJE

Otrzymujesz dostęp do podstawowych instrukcji: Gdy Twoja platforma jest gotowa wtedy korzystasz z krótkich instrukcji o tym jak zacząć używać tej platformy. Co gdzie jest. Będą tam takie informacje jak:

KROK 4 : KORZYSTANIE

Korzystasz w nieograniczony sposób z witryny: Posiadasz pełny dostęp jako administrator Twojej witryny i masz pełne nieograniczone możliwości korzystania z witryny. Zarządzasz nią w 100%. Sam dbasz o jej prawidłowe działanie, o wypełnienie treścią, dostosowanie wyglądu wg własnych preferencji. Jeśli Twoja wiedza w zakresie korzystania z WordPress wymagać będzie uzupełnienia dbasz o to we własnym zakresie.

Kupując na tej stronie ZYSKUJESZ dodatkowe BONUSY

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i odbierz GRATIS moje inne kursy wspierające rozwój Twojego biznesu online!

1511zł

wartość

BONUSÓW

W pakiecie eBiznesPACK START otrzymujesz BONUSY, których nie ma na innych stronach z tą ofertą.

BONUS #1: hosting na pół roku

Korzystając z mojej instalacji masz zagwarantowany bardzo tani, a jednocześnie stabilny hosting.

Hosting jest konieczny, aby jakakolwiek strona internetowa mogła istnieć. Strona bez hostingu nie może funkcjonować. Tutaj już nie musisz się o to martwić, ani na tym znać ponieważ Twoja strona będzie na moim hostingu. Opłata za ten hosting jest dość symboliczna jedynie w kwocie 120 zł rocznie. Normalnie ceny na rynku są w granicach 300zł-700 zł/rok. Nie ma możliwości przeniesienia hostingu gdzieś indziej. Brak opłaty za hosting powoduje wyłączenie hostingu, a więc jednocześnie nieodwracalne skasowanie strony. Po zakupie otrzymujesz hosting GRATIS na pół roku. Za pół roku po zakupie należy opłacić hosting na rok czyli 120 zł. Otrzymasz o tym powiadomienie. Zatem w BONUSIE oszczędzasz 60 zł czyli pół roku opłaty hostingowej.

wartość: 60 zł

BONUS #2: kurs wideo

Sprawne Centrum Online

Przestań ciągle gubić się na swoim kompie!

Ponieważ stąd sterujesz swoim całym BIZNESEM ONLINE! Skoro na kompie masz bałagan, nie wiesz co gdzie znaleźć, no to w Twoim biznesie też tak jest.

To właśnie w tym kursie się tego dowiesz jak ja to robię.

sprawne centrum online okladka do sklepu www

wartość: 247 zł

BONUS #3: kurs wideo, ćwiczenia pdf eBiznesSTART cz.1 FUNDAMENTY Biznesu Online

Żeby mieć sprawnie funkcjonujący biznes online, trzeba mieć SOLIDNE FUNDAMENTY!

Otrzymasz wideo nagrania, w których omawiam różne zagadnienia budowania FUNDAMENTU Biznesu Online i prowadzę Cię jak wykonać określone ćwiczenia i stworzyć swoje SILNE fundamenty.

Wideo nagrania, zeszyt ćwiczeń, jedna konsultacja ze mną podsumowująca wykonanie zadań z zeszytu ćwiczeń tak, żeby zbudować solidne fundamenty swojego biznesu online!

wartość: 447 zł

BONUS #4: wykonanie Twojego logo

Każdy chcę mieć ładne logo.

Zajmowanie sie jednak tym tematem na początku swojego biznesu nie jest czymś najważniejszym i nie to przynosi pieniądze od biznesu, a mimo to ludzie jednak często zaczynają od logo. Abyś nie tracił swojego cennego czasu na takie rzeczy, ja zrobię Tobie logo.

wartość: 357 zł

BONUS #5: indywidualna konsultacja Biznesowo Techniczna

Prawdopodobnie pojawia się pytania, możesz ze mną porozmawiać i obgadać tematy

Gdy zaczniesz używać eBiznesPACK START zapewne pojawią się różne pytania. Jeśli nie masz z kim ich obgadać to daję Tobie jedną konsultację. Możesz na niej poruszać tematy związane ogólnie z Biznesem Online jak i kwestie techniczne eBiznesPACK. Konsultacja jest nieograniczona czasowo, ale jest jedna. Zatem możesz zebrać serię pytań i umówić się ze mną na rozmowę, na której poruszymy interesujące Ciebie zagadnienia, a ja dołożę wszelkich starań, aby służyć Tobie moim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, aby wesprzeć Cię w drodze do Twojego wymarzonego biznesu online

wartość: 400 zł

RAZEM WARTOŚĆ SAMYCH BONUSÓW

1511 zł

Teraz na tej stronie płacisz TYLKO
Za uruchomienie Twojej platformy, a BONUSY otrzymujesz GRATIS

697 zł

Płacisz JEDEN raz, używasz bez abonamentów
(opłata za hosting 120zł/rok pół roku GRATIS)
(bez możliwości przeniesienia na inny hosting)

Tylko na tej stronie GWARANCJA SATYSFAKCJI

30 dni

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI Jest to OCHRONA dla osób, które kupują na TEJ STRONIE. Nie ma tej gwarancji na innych stronach. W związku z tym, że tutaj jest ograniczany czas na podjęcie decyzji zakupowej otrzymujesz OCHRONĘ swoich zakupów. Jesteś BEZPIECZNY. Ręczę za narzędzia, które uruchamiam moim klientom i wiem jak bardzo one pomagają im w biznesie. Jestem ich 100% pewna. Ale niektórzy mogą obawiać się podejmować tak szybko decyzje zakupowe. Chcę, aby moi klienci byli w 100% zadowoleni i dlatego jeśli do 30 dni po zakupie na tej stronie uznasz, że z jakiegoś powodu jednak te narzędzia akurat Tobie nie pomagają w biznesie online daj mi znać, a ja oddam Tobie Twoje zainwestowane pieniądze. Gwarancja zwrotu nie obejmuje zakupów na innych stronach kiedy nie ma ograniczonego czasu na podjęcie decyzji zakupowej. Kupując TERAZ jesteś 100% bezpieczny!

Wytłumaczy najdrobniejszy szczegół

"Jaka jest Joanna ? Pomocna, zawsze gotowa na nowe rozwiązania, pomysły. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i pracuje tak długo, szukając rozwiązania, dopóki go nie znajdzie. Rzeczowa i konkretna w swojej pracy. Wytłumaczy najdrobniejszy szczegół. Szybka realizacja zleconego tematu. Wspaniały kontakt! Współpracuję z Asią już dłuższego czasu, szczerze polecam i dziękuje za to, że mam obok siebie kogoś takiego 🙂" *

Anna Antoniak
Sklep dostosowany do oczekiwań…

"Serdecznie polecam Joasię. Pracą z nią to przyjemność. Jest nie tylko kompetentna, ale też otwarta i wsłuchuje się w potrzeby klienta. Podczas realizacji zlecenia jest w ciągłym kontakcie z klientem. Szybko i sprawnie odpowiada na pytania i bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Klient nie tylko otrzymuje sklep dostosowany do oczekiwań, ale też całe morze rad i wskazówek!!! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez Joasię usługi – otrzymałam to, czego potrzebowałam, a nawet więcej. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Efekt pracy można zobaczyć tutaj https://sklep.lifeinharmony.pl Anna Miodyńska" *

Anna Miodyńska

*Konkretne wyniki nie są gwarantowane. Rzeczywiste wyniki klientów mogą się różnić od siebie. Wyniki zależą od wielu czynników.​

Przykładowe Gotowe Platformy moich klientów*

przygotowane w instalacji eBiznesPACK

*Konkretne wyniki nie są gwarantowane. Rzeczywiste wyniki klientów mogą się różnić od siebie. Wyniki zależą od wielu czynników.​

Wystartuj z własnym biznesem online już dziś!

Wykorzystaj gotową instalację platformy, która umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie działań online bez zbędnych opóźnień. Dzięki eBiznesPACK START nie musisz martwić się skomplikowanymi procesami technicznymi - możesz skupić się na kreatywnym rozwoju swojego biznesu i budowaniu relacji z klientami od razu. To właśnie teraz możesz zacząć realizować swoje marzenia o prowadzeniu własnego biznesu online - wystarczy jeden krok, aby rozpocząć tę ekscytującą podróż w świat przedsiębiorczości internetowej!

Najczęściej zadawane pytania

Do platformy kursowej jest wtyczka TUTOR LMS

Tak, kupujesz swoją domenę a ja Tobie to podłączam. Kupno domeny koszt ok 12 zł. Instrukcje zakupu dostaniesz. Podłączenie własnej domeny jest bezpłatne.

Nie. Platforma jest hostowana na moim hostingu. Opłata za hosting roczna to 120 zł. Pierwsze pół roku jest GRATIS. Bez opłacenia hostingu na kolejny rok platforma zostanie skasowana.

Tak masz 100% decyzyjności co robisz ze swoją platformą. Możesz na niej instalować co chcesz. Otrzymujesz 100% dostępu administratora platformy. Sam odpowiadasz za prawidłowe działanie tej platformy.

Otrzymasz podstawowe instrukcje o tym jak się zalogować na platformę, w których miejscach dodaje się kursy online, produkty do sprzedaży, jak wchodzi się w edycje stron i dodawanie treści, gdzie tworzy się lejki sprzedażowe, gdzie dodaje się wpisy na blog, gdzie zarządza się wyglądem witryny. Bez szczegółowego tłumaczenia jak się te wszystkie rzeczy dokładnie robi. W tym pakiecie nie ma szczegółowych instrukcji obsługi WordPress. Jeśli uznasz, że potrzebujesz wsparcia w tym temacie, możesz uczyć się obsługi WordPress na własną rękę np. z darmowych wideo na YT lub możesz dokupić dostęp do mojego wsparcia na grupie na FB, dostęp do szczegółowych instrukcji obsługi tej platformy, spotkań MasterCLASS online na żywo oraz do pomocy technicznej. Dokupić możesz to w każdym momencie.

Platforma nie wymaga abonamentowych opłat, aby działała. Natomiast trzeba opłacać hosting, na którym jest ona uruchomiona. Oplata za hosting jest stała 120 zł i jest obowiązkowa co roku. Bez opłacenia hostingu przestaje on działać i wtedy platforma jest automatycznie kasowana.

Inną opłatą jest opłata za swoją domenę jeśli taką będziesz mieć. Opłacasz to rocznie we własnym zakresie ok 80 zł rocznie. Nie musisz mieć swojej domeny jest to dobrowolne.

Inne opłaty to opłaty za motyw i wtyczki jeśli będziesz chcieć je aktualizować. Nie musisz, jednak trzeba się wtedy liczyć z tym, że nieaktualizowane motywy i wtyczki po jakimś czasie mogą przestać prawidłowo działać, co może mieć wpływ na działanie całej platformy. Pliki te możesz dostać za darmo jeśli masz kogoś kto Tobie je da, lub możesz kupić bezpośrednio od producenta, albo możesz kupić z tanich platform GPL. Po zakupie tej Gotowej Instalacji otrzymasz dostęp do instrukcji o tym jak sobie to aktualizować i gdzie kupić pliki. Tanie platformy GPL to koszt za wtyczkę/motyw około 25 zł. Jest to koszt roczny. Takich plików jest łącznie 6 do aktualizacji na tej platformie.

Otrzymujesz uruchomioną opcję tworzenia lejków sprzedażowych na tej platformie oraz informację gdzie trzeba kliknąć, aby wejść w tą opcję i rozpocząć tworzenie swoich lejków. 

Kupujesz tutaj narzędzie, które Tobie umożliwia tworzenie takich lejków, a nie kurs tworzenia lejków. Zatem nie ma tutaj kursu tworzenia lejków. Kupujesz narzędzia do tego, a o tym jak tworzyć swoje lejki sprzedażowe należy się wyedukować we własnym zakresie lub wykupić dodatkowy dostęp do moich instrukcji i wsparcia. Po zakupie tej Gotowej Instalacji otrzymasz informacje o opcji wykupienia dodatkowego wsparcia i instrukcji. Jeśli będzie to Tobie potrzebne możesz z tego w dowolnej chwili skorzystać. Możesz też uczyć się od wielu osób, korzystając z ich darmowych wideo instrukcji na YT.

© Copyright 2024. Sitarz Consulting sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Solidarności 68/121, KRS: 0000714379, NIP: 5252736884, REGON: 369318377, KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5000 zł | Wszelkie Prawa Zastrzeżone!