Potrzebujesz wsparcia indywidualnego?

Żeby ktoś porozmawiał z Tobą konkretnie o Twoich wyzwaniach z jakimi się teraz zmagasz w swojej pracy online? Aby ktoś, pochylił się nad Twoimi bolączkami i pomógł Ci w tym, abyś mógł rozwinąć to co robisz i osiągnąć swoje cele?

Możesz w prosty sposób przestać się tak miotać. Rozwiązaniem jest rozmowa z kimś kto ma doświadczenie w temacie, który Cię dręczy. Wskazówki prosto od praktyka, który przeszedł tę drogę, którą Ty teraz idziesz. Mogę Ci w tym pomóc! Od 12 lat zajmuję się pracą online. Zarabiam w ten sposób od ponad 7 lat.

Zamów 15 minutową rozmowę wstępną bezpłatnie

Powiesz mi z czym masz problem, a ja zobaczę czy mogę Ci pomóc. Wstępnie określę na czym moja pomoc by polegała. Jeśli stwardzisz, że plan Ci odpowiada, wtedy możesz wykupić pełną godzinę 60 minut konsultacji. Lub od razu pakiet 4 sesji cotygodniowych. I rozpoczniemy wspólną podróż ku Twoim celom w biznesie online 🙂

W czym mogę Tobie pomóc

Budowanie Twojej Marki Osobistej, Network Marketing, Social Media

Twój wizerunek ONLINE, to podstawa do tego, aby cokolwiek skutecznie sprzedawać, polecać, promować. Bez odpowiedniego wizerunku nie wzbudzasz zaufania, nie jesteś przekonującą osobą w oczach potencjalnych Klientów, Partnerów. Wystarczy zacząć w odpowiedni sposób prowadzić publiczne profile na przykład na FB, aby ludzie zaczęli Cię postrzegać jak Lidera, eksperta, kogoś komu warto zaufać. Wtedy od Ciebie zaczną kupować i do Ciebie dołączać. Na sesji między innymi:

  • Wskażę Tobie co możesz zmienić i jak na Twoim profilu na FB,
  • Jakie treści należy zacząć publikować,
  • Przygotuję listę przykładowych tematów na Twoje wpisy na FB,
  • Zaproponuję przykładowe grafiki. 
  • Podpowiem jak możesz zorganizować swoją pracę

Automatyzacja w biznesie online

Jeśli wszystko robisz ręcznie to pewnie zajmuje Ci to mnóstwo czasu. Ja specjalizuję się w wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji. Tak, aby mój biznes pracował nawet, gdy mnie nie ma przy komputerze. Internet działa 24h na dobę. Nie da rady obsługiwać wszystko ręcznie, bo by się nie miało zupełnie czasu na własne życie. A przecież po to robimy biznes ONLINE, aby uwolnić swój czas prawda? A nie stać się niewolnikiem komputera! Wolność czasowa jest możliwa poprzez budowanie listy mailingowej i email marketingu. To pozwala na wprowadzenie różnych automatycznych działań, jak np. wysyłanie Klientom czy Partnerom na automacie odpowiednich wiadomości, aby nie musieć tego robić ręcznie. Gorąco polecam takie podejście. Na sesjach poruszymy między innymi tematy:

  • Jak budować listę mailingową
  • Jakie treści w wiadomościach email wysyłać
  • Jak ustawiać automatyczne wysyłki emai

WordPress, budowanie stron www, blog, strony lądowania, sklep, kursy

Na WordPressie pracuję od ok 10 lat. Mam uruchomione sklepy, kursy online, strony lądowania. Mogę Ci pomóc w tych tematach. Często ludzie pytają mnie o jakieś wtyczki, czy ustawienia co jak ustawić. Chętnie wesprę Cię w tym temacie.

Hosting, domeny, dns, filezilla, przenoszenie strony itp…

To są tematy dla wielu osób tak kosmiczne, że kompletnie tego nie rozumieją. Ale czasem potrzebują coś z tym zrobić. Jeśli jesteś w takim momencie, że właśnie teraz potrzebujesz wsparcia w tych tematach, to mogę Ci w tym śmiało pomóc.

… i wiele innych tematów w zakresie biznesu online…

Zamów bezpłatną 15 minutową rozmowę. Która jest zupełnie niezobowiązująca. Opowiesz mi z czym się obecnie zmagasz. A ja powiem Ci, czy mogę i jak Tobie w tym problemie pomóc. Wtedy zdecydujesz, czy zamawiasz pełną sesję konsultacyjną lub cały pakiet sesji. 

 

Sesja konsultacyjna 60 min

cena: 349 zł

 

Pakiet 4 sesji konsultacyjnych po 60 min

cena: 269 zł za 1 spotkanie
płatne z góry: 1076 zł

Idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy mają jakiś konkretny problem, który ich zatrzymał na drodze. Ogólnie radzą sobie w działaniach online, ale teraz coś ich zblokowało. Potrzebują nowego spojrzenia na sytuację, na sprawę, jakiejś podpowiedzi, wskazówki, inspirację, aby ponownie wejść w odpowiednie tory działania. Wystarczy im jedna godzina takiej rozmowy, aby ponownie chwycić wiatr w żagle, rozwiązać powstały problem i ruszyć dalej.

Idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie bardzo wiedzą co po kolei robić. Potrzebują dłuższego prowadzenia, konsultacji wykonanych działań, wskazówek na kolejne działania. Najlepiej spotykać się co tydzień, jednak możesz umawiać spotkania w innych odstępach czasowych. W pakiecie realizujemy ścieżkę działań, która dla Ciebie będzie najlepsza. Sprawdzę co i jak wykonałeś z ustaleń na poprzedniej sesji i prowadzę Cię dalej.

Po każdym spotkaniu

W ciągu 1 dnia wyślę Tobie PODSUMOWANIE NASZEJ ROZMOWY w pdf. Jeśli będziesz potrzebować jakiś przykładów do zastosowania to je podam. Dostaniesz moje wskazówki na to, co wg mnie w pierwszej kolejności w Twojej sytuacji powinieneś zrobić, czym się zająć, nad czym pracować. Czyli taki podstawowy PLAN DZIAŁANIA na najbliższe dni. Otrzymasz też NAGRANIE WIDEO z naszego spotkania, aby móc sobie wrócić do tego i odsłuchać ponownie, zrobić własne notatki. Jeśli będzie trzeba podczas spotkania na ekranie mojego monitora pokażę Tobie co jak zrobić, co gdzie kliknąć, jeśli będzie mowa o jakiś technicznych rzeczach, tak abyś po spotkaniu mógł sobie to wykonać samodzielnie.

Możesz najpierw umówić 15 minutowe BEZPŁATNE spotkanie, a jeśli już jesteś zdecydowany na pracę indywidualną ze mną, to zapraszam, możesz poniżej dokonać opłaty za pełną sesję:

Podane ceny zawierają już podatek VAT. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT to wystawię Ci. Napisz o tym podczas procedury zakupu.

 

Pytania i odpowiedzi

Poniżej najczęściej zadawane pytania. kliknij w wybrane pytanie aby rozwinąć odpowiedź. Jeśli masz inne pytanie to kliknij w ostatnią opcje i wypełnij formularz zadając mi swoje pytanie.

Kiedy można umówić sesję?

Sesję możesz umówić w wolny termin w moim kalendarzu. Są tam wyznaczone godziny na dane dni, w które można umawiać spotkania.

Zazwyczaj godziny 16-22 mam niedostępne, choć nie zawsze.

Jeśli będzie potrzeba spotkania w godzinach nietypowych np. 5:00, 22:00, 23:00 to jest to możliwe. Możemy to uzgodnić mailowo.

Najczęściej są dostępne godziny pomiędzy 8:00 a 15:00. Możliwe są również spotkania w weekendy.

Jeśli jakiś Klient zarezerwuje spotkanie to wybrana godzina nie będzie dostępna już w kalendarzu dla innych Klientów. Wybierasz pierwszy pasujący Tobie dostępny termin z kalendarza.

Jeśli wykupisz PAKIET, to najlepiej gdy uzgodnimy stałą porę cotygodniowych spotkań i ja zarezerwuję ten czas już na stałe dla Ciebie.

Jak umawiać sesje?

Sesje umawiasz poprzez mój specjalny kalendarz, do którego dostaniesz dostęp po zakupie sesji. Będą tam wybrane godziny dostępne na dany dzień tygodnia. Wybierasz termin, który Ci odpowiada i rezerwujesz.

Jeśli będziesz potrzebować spotkań w nietypowe godziny, których w kalendarzu nie ma dostępnych, np. bardzo wcześnie rano, lub bardzo późno wieczorem, wtedy na email do mnie napisz, postaram się dla Ciebie zorganizować swój czas tak, abyśmy mogli się w takich godzinach spotkać.

Czy można zmienić godzinę i dzień umówionej sesji?

Możesz zmienić dzień i godzinę umówionej sesji na inną dostępną w kalendarzu. Należy wybrać opcję anulowania umówionego spotkania, którego potwierdzenie otrzymasz na email. Będzie tam opcja CANCEL. Trzeba tę opcję wybrać, aby odwołać spotkanie. Następnie należy ponownie z kalendarza wybrać inny termin dostępny i zarezerwować.

Pamiętaj jednak, że odwołać spotkanie należy nie później niż 24h przed spotkaniem. Jeśli zrobisz to później, wtedy przepada Ci to spotkanie, a zwrot za nieodbyte spotkanie się nie należy. Szanujmy swój czas wzajemnie. Ja rezerwuję dla Ciebie swój czas, w wyznaczanym przez Ciebie dniu i godzinie. 

Masz inne pytanie? Zadaj tutaj.